Przyznanie dotacji MKDNiS w ramach programu Sztuki wizualne

797
0
Udostępnij
Kiedy:
kwiecień 8, 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-08T00:00:00+02:00
2021-04-09T00:00:00+02:00

Szanowni Państwo,

z pewną taką nieśmiałością przekazujemy Państwu informację o kolejnej przyznanej nam dotacji, bo… nie chcielibyśmy nikogo zanudzić…

A tak już zupełnie na poważnie, to pozwoliliśmy sobie na trawestację fragmentu cytatu z klasyki polskiego marketingu, bo jesteśmy naprawdę przeszczęśliwi!

Po pierwsze, że nasze działania są doceniane i wspierane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – to już czwarta przyznana nam przez Ministerstwo dotacja na przestrzeni ostatniego miesiąca. Tym razem Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przyznał dotacje w ramach programu Sztuki wizualne, którego celem jest wspieranie najwartościowszych zjawisk w polskiej sztuce współczesnej oraz popularyzacja najciekawszych zjawisk sztuki polskiej i światowej w Polsce. Dom Kultury „13 Muz” w ramach ww. programu otrzymał dofinansowanie w kwocie 36 000 zł na realizację zadania pn. Lemostrada – interdyscyplinarne wizualne działania twórcze inspirowane twórczością Stanisława Lema.

A po drugie, że dzięki dodatkowemu wsparciu będziemy mogli przygotować dla Państwa jeszcze więcej atrakcyjnych wydarzeń, bo przecież wszystkie starania w celu rozbudowy i uatrakcyjnienia naszych propozycji edukacyjno-kulturalnych, czynimy z myślą o Uczestnikach naszych wydarzeń.

Szczegóły

Wcześniejsze dotacje:
– Pierwsza dotacja została nam przyznana w ramach programu Infrastruktura domów kultury
– Druga dotacja została nam przyznana w ramach programu Edukacja kulturalna
– Trzecia dotacja została nam przyznana w ramach programu Promocja czytelnictwa

Pięknie dziękujemy! 🙂

Udostępnij

Dostępność cyfrowa