Dom Kultury „13 Muz”

Pl. Żołnierza Polskiego 2
70-551 Szczecin
tel. +48 502 383 070 (od 09:00 do 16:00) 
tel./fax +48 91 43 47 173

 

Zespół Domu Kultury „13 Muz” jest do Waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 do 16:00. Spotkacie nas również podczas wydarzeń, choć obecnie pracujemy zdalnie, tworząc dla Was wydarzenia online.

 

Waldemar Kulpa / dyrektor / dyrektor@13muz.eu / +48 601 625 244

Maja Olendzka / z-ca dyrektora / m.olendzka@13muz.eu / +48 502 461 400

Alicja Kozub / główny księgowy / ala.kozub@13muz.eu / +48 509 805 749

Aneta Bonarska / kadry, księgowość / a.bonarska@13muz.eu / +48 694 331 996

Aneta Małgorzata Kalityńska / administracja, inspektor danych osobowych / a.kalitynska@13muz.eu / +48 509 577 669

Janusz Janiszewski / organizacja wydarzeń / j.janiszewski@13muz.eu / +48 501 791 491

Magdalena Tyczka / organizacja wydarzeń / m.tyczka@13muz.eu / +48 508 342 131

Marta Ostasz / organizacja wydarzeń, wynajem sal / m.ostasz@13muz.eu / +48 502 383 070

Monika Szpener / Galeria Jedna Druga, kurator wystaw / jedna_druga@13muz.eu / +48 504 197 128

Paulina Ratajczak / Galeria Tworzę się, Las Sztuki / lassztuki@gmail.com / +48 515 269 741

Kamil Robak / promocja, kontakt z mediami / k.robak@13muz.eu / +48 513 409 700

Jakub Wiśniowski / technika, obsługa wydarzeń / technika@13muz.eu / +48 536 414 100