Dobre wieści szybko się rozchodzą, czyli przyznanie dotacji MKDNiS w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”

338
0
Udostępnij
Kiedy:
Marzec 5, 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-03-05T00:00:00+01:00
2021-03-06T00:00:00+01:00

Szanowni Państwo,

dobre wieści szybko się rozchodzą!

Mamy ogromny powód do radości, i jeszcze większy do dumy 🙂

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przyznał dotacje w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”… w ramach którego Dom Kultury „13 Muz” otrzymał dofinansowanie w kwocie 28 tys. zł – jest radość!

Jeśli chodzi o ocenę merytoryczną wniosków znaleźliśmy się na… PIERWSZYM MIEJSCU ex aequo z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piwnicznej Zdroju – jest duma!

SZCZEGÓŁY

Czekamy na kolejne wyniki! Prosimy trzymać mocno kciuki! Bo przecież wszystko, co robimy, robimy dla Państwa! 🙂

Na co otrzymaliśmy ww. dotację? Na zakup wyposażenia do realizacji wydarzeń kulturalnych – plenerowych.

Doświadczeni pandemiczną sytuacją, ale nie tylko, pragniemy stworzyć własne miejsce, które w przypadkach kolejnych sanitarnych ograniczeń pozwoli nam funkcjonować. Dlatego pozyskane środki  pragniemy przeznaczyć na zakup wyposażenia niezbędnego do adaptacji przynależnego do Pałacu pod Głowami parkingu, z którego powstanie artystyczne patio, na którym będziemy organizować dla Was wydarzenia edukacyjno-kulturalne. Jak Państwo wiedzą, nasz parking, a już niebawem patio, położony jest w podwórku budynku, a tym samym wolny jest od samochodowego zgiełku.

Działania w tej przestrzeni planujemy prowadzić w okresie wiosna – jesień, a może i zima, wszystko w zależności od warunków pogodowych.

Udostępnij