paź
2
niedz.
do 30.04. / „Ukryta wystawa” – Eksperymentalne Place Zabaw w galerii sztuki Tworzę się w Domu Kultury „13 Muz”
paź 2 2022@13:00 – kw. 30 2023@16:00

2 października o godz.13:00 zapraszamy do Galerii Tworzę się na otwarcie wystawy – wstęp wolny.

Zdjęcia z otwarcia

„Ukryta wystawa” jest zaproszeniem do zabawy i kontemplacji w przestrzeni związanej ze sztuką.

Poprzez poszukiwanie i uważność, dzieci i młodzież będą odkrywać świat sztuki, a w nim takie zagadnienia jak: minimalizm, biel w sztuce, kamuflaż, miejsca rozpalające umysł, wywołujące emocje i inspirujące. Wspólnie z zaproszonymi artystkami i artystami, stworzyliśmy wystawę, która pomoże rozbudzić ciekawość, zachęci do poszukiwań i odkryć, w myśl hasła: „Ciekawość – pierwszy stopień do rozwoju”.  Tym razem Galeria Tworzę się stało się typową galerią „white cube”, co może zaskoczyć jej stałych bywalców, przyzwyczajonych do wymyślnych scenografii. Przy pomocy oszczędnych środków i minimalistycznej formy, zapraszamy dzieci i młodzież do odkrywania sztuki współczesnej, tego, co „niewidoczne dla oczu”, do uważności, dostrzegania detali i odkrywania własnej ścieżki wrażeń.

„Ukryta wystawa” jest także pretekstem do mówienia o rzeczach ważnych: ukrytych historiach, obalaniu stereotypów, wstydzie, wykluczeniu i nietolerancji, ale też o poszukiwaniu prawdy, odkrywaniu siebie oraz „zdejmowaniu masek”. To co zamiecione pod dywan, ukryte w szafach, zepchnięte i wyparte ma teraz głos.

Wiek: 6+ (ścieżka nr 1 dzieci), 11+ (ścieżka nr 2 młodzież)

Kuratorka projektu i koncepcja: Paulina Ratajczak

Współtwórczynie/Współtwórcy: Karolina Gołębiowska, Dominika Wyrobek, Agata Wolniewicz, Joanna Bronisławska, Marek Mierzejewski, Karolina Breguła, Katarzyna Mierzejewska, Izabela Plucińska, Paweł Kula, Maria Kula, Michał Bałdyga, Zofia Kiciński

Współpraca: Wojtek Biernawski, Marcin Strugliński, Tomasz Gacek, Oskar Ejsmont, Remigiusz Suda, Grupa Filmowa “Kino Svoboda”, Szymon Herbuś

Link do wystawy

Kiedy i jak odwiedzić wystawę?

– w niedziele (z wyjątkiem 09.04.) twórcze działania w galerii sztuki o godz.: 11:00, 12:45 i 14:30, bilety: 5 zł / www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

– od poniedziałku do piątku warsztaty twórcze dla grup zorganizowanych w godz. 9:30-16:00, wstęp 12 zł/dziecko – obowiązują zapisy: tworzesie@gmail.com

Organizatorzy: Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury „13 Muz”

Wystawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Ukryta wystawa – plac zabaw w galerii sztuki” oraz „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie”.

Partnerzy: Wydawnictwo „Dwie Siostry”, Wydawnictwo Format, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Wydawnictwo Na przykład, Sektor 3 Szczecin, kampania „Wszyscy jesteśmy superbohaterami”, Stowarzyszenie Officyna, Stowarzyszenie Kamera

Partnerzy medialni: wSzczecinie.pl, Kurier Szczeciński, szczecindladzieci.net.pl, Echo Szczecina, Miasto Atrakcji

mar
15
śr.
15.03. / Galeria Foyer – Waldemar Jarosz – Gęby – malarstwo
mar 15@17:00 – kw. 7@18:00

15.03.2023 środa g. 17:00

Zdjęcia z wernisażu

15 marca o godz.17:00 zapraszamy do Galerii Foyer na otwarcie wystawy – wstęp wolny.

Wystawa czynna: 15.03.-07.04.2023 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w trakcie trwania wydarzeń – wstęp wolny.

Na wystawie prezentowane są prace Waldemara Jarosza z cyklu Gęby.

„Cykl Gęby nie pozostawia złudzeń – tu Jarosz ponownie stosuje swój nieustanny stosunek do ludzi i do siebie – ciepły, a zarazem ironiczny, pokazujący swego rodzaju panopticum, czyli zbiór osobliwości, na których czele stoi oczywiście świetny, satyryczny Autoportret. Drugi z nich – jest ciepłym wspomnieniem ulubionego, wieloletniego towarzysza, psa Budrysa – i tu, poprzez śmiałe zastosowanie metaforycznego splotu psiej i ludzkiej głowy, Jarosz podświadomie pokazał, jak ważne dla niego było to zwierzę. Pozostałe Gęby niosą za sobą tytuły, dzięki którym zmienia się nasz stosunek do oglądanych obrazów – jest zatem Pożeraczka artystów plenerowych, Apostoł, Majster Bieda, ale kilka z nich zadedykował malarz swemu ojcu, co jest wymownym dowodem na wspomnienia z dzieciństwa…” – Anna Mosiewicz

Waldemar Jarosz
Urodził się dawno temu w pięknej podwarszawskiej wsi Złotokłos. Ukończył studia Artystyczno-Pedagogiczne na WSP w Częstochowie. Obecnie mieszka i tworzy w Koszalinie, bierze czynny udział w wystawach zbiorowych, wystawia też indywidualnie w galeriach miasta i regionu. Kilka lat temu założył grupę twórczą Group 4 i organizuje wystawy członków grupy. Jest członkiem portali artystycznych, organizuje plenery dla artystów tam poznanych. Realizuje projekt Real!

Twórczość Waldemara Jarosza stanowi głównie malarstwo olejne, pastel olejny, czasem akwarela, gwasz, rysunek, collage. Ulubionymi tematami są: postać ludzka, zwierzęta, krajobrazy, portrety, formy abstrakcyjne. Tworzy cykle prac i tak powstały: Gęby, Zwierzę, Podwórka, Jestem kobietą, Abstrakt, Końskie wariacje, Kury.

Wystawa współorganizowana z Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie.

Wydarzenie na FB

mar
21
wt.
21.03. / Galeria Enter – „Szczecin to TEŻ! moje/nasze miasto” – wystawa fotografii
mar 21@16:00 – kw. 23@17:00

21.03.2023 wtorek g. 16:00

21 marca o godz. 16:00 zapraszamy do Galerii Enter oraz do Sali Kominkowej na otwarcie wystawy oraz towarzyszący wernisażowi program artystyczny  – wstęp wolny. Początek wydarzenia w Sali Kominkowej.

Wystawa czynna: 21.03.-23.04.2023 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w trakcie trwania wydarzeń – wstęp wolny.

Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Koło Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa Iskierka przy współpracy z fotografem Krzysztofem Dolinnym przygotowało inspirującą wystawę 21 zdjęć, które powstały w ramach sesji zdjęciowych zorganizowanych w Szczecinie dla wychowanków Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Zespołem Downa TPD „Iskierka”.

Wystawa odkrywa piękno Szczecina i przypomina o tym, że z jego wyjątkowych uroków każdego dnia korzystają również osoby z niepełnosprawnościami, w tym osoby z zespołem Downa. Bohaterowie sesji zdjęciowych przekazują społeczeństwu bardzo ważne przesłanie: „Szczecin to też! nasze miasto. Miasto, w którym żyjemy, w którym się rozwijamy, z którego uroków i instytucji korzystamy w takim samym stopniu jak pozostali mieszkańcy. Jest to miasto, które uwielbiamy i w którym chcemy żyć. Mamy swoje pasje i zainteresowania, pomysły na spędzanie wolnego czasu. Tu jest nasza placówka, w której odbywają się zajęcia terapeutyczne. Jesteśmy częścią Szczecina, a Szczecin jest częścią nas”.

Każdego roku 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Ta data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u osób z zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów. Celem wystawy jest również zwrócenie uwagi społeczeństwa na osoby z zespołem Downa – ich potrzeby oraz prawo do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym. Pamiętajmy o tym co nas, jako ludzi, łączy, bardziej niż to co nas od siebie dzieli.

Krzysztof Dolinny – fotograf, ur. w 1975 w Szczecinie, absolwent V LO oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, przez lata poszukiwał swojej drogi, aby w 2003 zająć się zawodowo fotografią. Realizował się głównie przy projektach fotografii komercyjnej, przeplatając je pracami artystycznymi. Uwielbia fotografować ludzi, zwłaszcza gdy pokazują naturalne emocje.

Pierwszy kontakt fotograficzny z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną miał ponad 3 lata temu. Już wtedy powstał pomysł projektu pokazującego te osoby, jako mieszkańców Szczecina.

„Przebywając przez ponad 18 lat poza granicami Polski, przyzwyczaiłem się że osoby z niepełnosprawnością są obecne w przestrzeni publicznej. Można takie osoby spotkać pracujące w różnych miejscach, są w szkołach w klasach powszechnych, są tak samo obecni w miastach i przestrzeni, jak osoby bez niepełnosprawności.
Moim zamysłem było ukazanie Szczecina, w którym wszyscy mamy swoje miejsce. Miasta, w którym przemawia przez nas otwartość, szacunek i naturalny wspólny rozwój i dbałość o to co nas otacza” – Krzysztof Dolinny

Strona Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Partner wydarzenia: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski

mar
24
pt.
24.03. / „W Rytmie Marzeń” – III edycja koncertu charytatywnego
mar 24@19:00

24.03.2023 piątek g. 19:00

Szczecińska młodzież odnajdzie się w roli wykonawców i wesprze działania Leo Club Szczecin. Będziemy mogli usłyszeć świetną muzykę rozrywkową oraz obejrzeć młodych tancerzy. Pieniądze ze sprzedaży cegiełek zostaną przekazane na fundację „Mam marzenie”.

Cegiełki będzie można zakupić bezpośrednio przed koncertem przy wejściu.

Oficjalna strona fundacji: https://www.mammarzenie.org/

Organizator: Leo Club Szczecin 2016

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp: cegiełki 20 zł (dzieci, uczniowie, studenci), 30 zł (osoby dorosłe) do zakupu przed koncertem przy wejściu

Wydarzenie na FB

mar
25
sob.
25.03. / Warsztaty gry na bębnach afrykańskich
mar 25@11:00 – 13:45

25.03.2023 sobota g. 11:00 (6-8 lat), g. 12:00 (8-10 lat), g. 13:00 (powyżej 10 lat)

Zapraszamy na warsztaty gry na bębnach, podczas których dzieci poznają kulturę Afryki Zachodniej, nauczą się budowania rytmu i wrażliwości muzycznej. Podczas warsztatów powstaje pozytywna, integrująca dzieci energia. Dzięki warsztatom bębniarskim rozwija się muzyczna wrażliwość, która motywuje dzieci do dalszych muzycznych poszukiwań i inspiracji, tym samym rodzi się w nich nowa pasja. Gra na bębnach to również wspaniały pomysł na odstresowanie dzieci oraz uwolnienie ukrytego w nich potencjału muzycznego. 

Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana

Bilety: dziecko 30 zł / g. 11:00 (6-8 lat) / g. 12:00 (8-10 lat) / g. 13:00 (powyżej 10 lat)

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Wydarzenie na FB

25.03. / 201. rocznica niepodległości Grecji – Elliniki Kardia – nowy program
mar 25@19:00

25.03.2023 sobota g. 19:00

Wystąpią:
Stella Karalis – wokal, skrzypce, baglama, tzouras
Mitro Dimitrisa Dymitriadisa – gitara, wokal

25 marca br. przypada 201. rocznica uzyskania przez Grecję niepodległości, i jest to jedno z najważniejszych greckich świąt państwowych.

Z tej okazji w Sali Kominkowej Pałacu pod Głowami dwójka rodowitych greckich artystów – Stella Karalis oraz Mitro Dimitrisa Dymitriadisa zaprezentują swój nowy program złożony z subiektywnie wybranych, najpiękniejszych greckich piosenek, zagranych tak, jak dyktuje im Elliniki Kardia, czyli „greckie serce”.

Miłośników kultury Hellady, ale nie tylko, zapraszamy do podróży po całym spektrum greckiej muzyki. Od syrtaki, syrtos, przez nostalgiczne ballady czy zebbekika, przy których pękają pod nogami tańczących talerze, po tsiftetelia stanowiące wspólną tradycję kultury Grecji i Turcji, równie bogatej i różnorodnej, jak wielkie i różne są wyspy Hellady.

Warto sprawdzić, co drzemie w tych dwóch pięknych muzycznych „greckich sercach”, tym bardziej, że w pierwszych dniach kalendarzowej wiosny w Sali Kominkowej Pałacu pod Głowami z pewnością zrobi się równie gorąco, jak w samym środku greckiego lata.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: 50 zł / www.bilety.fm

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Wydarzenie na FB

mar
26
niedz.
26.03. / Szczecińskie Wierszogranie – Ponad Chmurami
mar 26@18:00

26.03.2023 niedziela g. 18:00

Gdy w jednym miejscu spotyka się dwoje ludzi, którzy w świecie pełnym dosadności i bezwzględnej dosłowności chcą mówić o miłości, jest duża szansa, że ich ścieżki splotą się ze sobą na dłużej. Jeśli jeszcze los sprawi, że jedno z nich będzie utalentowanym gitarzystą, a drugie swoim głosem jest w stanie wysyłać w świat dźwięki przyciągające uwagę każdego słuchacza, to jest pewne, że rodzi się coś wielkiego. Do takich właśnie narodzin nowego zjawiska na polskiej scenie muzycznej łagodności doszło w 2013 roku, kiedy poetyckie słowa śpiewane przez Katarzynę znalazły oparcie w akompaniamencie Nikodema. Z miłości do pięknego słowa i delikatnych brzmień powstał duet o wiele sugerującej nazwie Ponad Chmurami. Tak też poczują się Państwo podczas koncertu zespołu. Muzyczne aranżacje przygotowane przez Katarzynę i Nikodema Jacuków do wierszy znakomitych poetek i poetów przeniosą Państwa w przestrzeń krainy łagodności i zakotwiczą na półtorej godziny w świecie nostalgii i wzruszeń.

Zespół na swoich koncertach oraz wydanych dotychczas płytach, poświęca uwagę słowom Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan, Hanny Woś-Dewińskiej oraz Krzysztofa Cezarego Buszmana. Dodatkowy wymiar całości dała współpraca z wiolonczelistą Adamem Garneckim, którego wkład muzyczny we współautorskie kompozycje zespołu będą Państwo mogli usłyszeć podczas koncertu.

Zespół Ponad Chmurami ma na swoim koncie szereg koncertów zagranych w różnych składach, udział w festiwalach i konkursach, w których wielokrotnie byli nagradzani, m.in. pierwsze miejsce i nagroda publiczności na Festiwalu Danielka 2022. Niezwykle cenne doświadczenie, docenienie przez krytyków, a przede wszystkim przez coraz szersze grono słuchaczy sprawia, że koncerty Ponad Chmurami cieszą się rosnącą popularnością.

Podczas muzycznego spotkania z Ponad Chmurami słuchacze mają okazję do chwil zadumy, nostalgii, refleksji nad codziennością. Moc słowa wplątana w delikatne, akustyczne dźwięki przeniesie, choć na chwilę, każdego wysoko… ponad chmury…

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: 40 zł / 50 zł (w dniu koncertu) / www.bilety.fm

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Wydarzenie na FB

mar
27
pon.
27.03. / „Niech żyje teatr” – wieczór artystyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru
mar 27@19:00

27.03.2023 poniedziałek g. 19:00 / Brak wolnych miejsc – wszystkie wejściówki zostały już pobrane

27 marca obchodzimy na całym świecie Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto poświęcone aktorom, teatrom, pasjonatom sztuki, grze aktorskiej i wszystkim, którzy blisko – także jako widzowie – obcują z teatrem. Z tej okazji aktorzy seniorzy i młodzież artystyczna z Teatru Janusza i Teatru Uhuru – amatorzy z grup teatralnych prowadzonych przez Janusza Janiszewskiego w Domu Kultury „13 Muz” postanowili przygotować wspólny wieczór artystyczny – zapraszając także innych aktorów i artystów.

Co zobaczymy podczas wieczoru?
Biorąc pod uwagę wielość zainteresowań i talentów artystycznych nasi aktorzy przygotowali program składający się z etiud teatralnych, piosenek, recytacji, autorskich prezentacji muzycznych, tanecznych, literackich oraz innych działań performatywnych.

Nasze teatry
W skład zespołu Teatru Uhuru wchodzą uczniowie i studenci szkół średnich i uczelni szczecińskich. W trakcie 25 lat działalności w Teatrze Uhuru działało kilka pokoleń grup twórczych. Wszystkich spajała i do dzisiaj łączy ważna w tym teatrze idea wolności twórczej i dążenia do indywidualnej i oryginalnej ekspresji intelektualnej i artystycznej. „Uhuru” w języku suahili znaczy „wolność”. Obecnie najmłodsza grupa Uhuru pracuje nad kilkoma spektaklami oraz przygotowuje I Festiwal Sztuk Uhuru, który odbędzie się w czerwcu tego roku. W tym roku teatr obchodzi jubileusz 25-lecia swojego istnienia.

Teatr Janusza i Salon Artystyczny Seniorów
W programie z okazji święta teatru wystąpią także aktorzy seniorzy z Teatru Janusza oraz Salonu Artystycznego Seniorów działający od ponad 5 lat w Domu Kultury „13 Muz” w Szczecinie. W skład Salonu wchodzą aktorzy tworzący Teatr Janusza, grupa wokalna Szczecińskie Muzy oraz grupa poetycka Ars Poetica.

Międzynarodowy Dzień Teatru
Międzynarodowy Dzień Teatru to święto uchwalone w 1961 roku, na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, które miało miejsce 27 marca 1957 roku. Dzień Teatru ustanowiono w czerwcu 1961 roku podczas 9. światowego kongresu Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (International Theatre Institute – ITI) w Helsinkach (działającego pod auspicjami UNESCO). Jego ustanowienie zaproponował Arvi Kivimaa, prezydent Fińskiego Instytutu ITI. Dzień obchodów ustalono na 27 marca, w rocznicę otwarcia Teatru Narodów (Theatre of Nations) w Paryżu. Od tego czasu Dzień Teatru jest obchodzony corocznie przez ponad sto narodowych ośrodków ITI na całym świecie. (źródło Wikipedia)

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp wolny – obowiązują zaproszenia – liczba zaproszeń ograniczona

Zaproszenia można odbierać w portierni Domu Kultury „13 Muz” od 1 marca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 (do wyczerpania zaproszeń). Kontakt w sprawie dostępności zaproszeń tel. +48 91 43 47 173. Brak wolnych miejsc – wszystkie wejściówki zostały już pobrane.

Wydarzenie na FB

mar
28
wt.
28.03. / Szczecińska Trzynastka – orkiestra dęta DK „13 Muz” – „Happy” Pharrella Williamsa oraz inne piękne i energetyczne evergreeny z okazji wiosny
mar 28@18:00

28.03.2023 wtorek g. 18:00

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert w wykonaniu naszej orkiestry.

Tym razem Szczecińska Trzynastka zaprezentuje autorskie aranżacje ponadczasowych przebojów, m.in. Queen, Adele, Eda Sheerana i, a to za sprawą wiosny w kalendarzu, niezwykle energetycznego „Happy” Pharrella Williamsa.

Muzycy orkiestry zaprezentują swoje solowe umiejętności w utworach You raise me up, Cinema Paradiso oraz The Typewritter, w którym główną melodię odegra… maszyna do pisania!

Całość występu wzbogacona zostanie kompozycjami napisanymi w oryginale na orkiestrę dętą. Zaprezentujemy m.in. utwór Jacoba de Haana „Oregon”, dzięki któremu, ufamy, przeniesiemy publiczność do tego niezwykle urokliwego stanu północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Orkiestrę poprowadzi Mateusz Kupski, dyrektor artystyczny i dyrygent orkiestry.

Program:
Jacob de Haan – Oregon
Harold L. Waltersa – Instant Concert
Leroy Anderson – The Typewriter
Adele Adkins – Skyfall
Ennio Morricone – Cinema Paradiso
Ed Sheeran – The Best of Ed Sheeran
Camila Cabello – Senorita
Secret Garden – You raise me Up
Pharrell Williams – Happy
Queen – Don’t Stop Me Now

Mateusz Kupski – dyrygent oraz organizacja koncertu

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy) / www.bilety.fm

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Wydarzenie na FB

Fot. Robert Stachnik

mar
29
śr.
29.03. / Pół na pół – spektakl teatralny
mar 29@19:00

29.03.2023 środa g. 19:00 / Brak wolnych miejsc – wszystkie bilety zostały już sprzedane / Zapraszamy na kwietniowy (02.04.) spektakl

Przychodzi brat do brata, czyli rodzinna tragifarsa z chorą matką w tle.

Będzie śmiesznie i strasznie, bo emocje są silne, a stawka najwyższa. To historia o nas, o naszych relacjach z najbliższymi, o tym, co jest ważne i gdzie jest granica przyzwoitości, o ile w ogóle jest…

Do czego jesteśmy zdolni, kiedy nasza mała stabilizacja jest zagrożona?
A co z marzeniami…?
A Matka jest tylko jedna…

Targać Waszymi uczuciami będą znakomici szczecińscy aktorzy połączonych sił teatrów: Polskiego i Współczesnego. Mieszanka wybuchowa!

Obsada: Sławomir Kołakowski i Wiesław Orłowski
Autorzy sztuki: Jordi Sanchez i Pep Anton Gomez
Tłumaczenie Rubi Birden
Współpraca reżyserska: Arkadiusz Buszko

Organizator: Adduna Beata Buchner

Miejsce: Sala Kominkowa
Czas trwania: 90 min

Bilety: 55 zł, 45 zł (ulgowe) / www.bilety.fm

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Wydarzenie na FB