Kwi
5
pt
Wystawa „Cztery oczy” w Galerii Jedna/Druga
Kwi 5@18:00 – Maj 12@16:00

Wystawa „Cztery oczy” / Natalia Janus Malewska i Artur Malewski. Galeria Jedna/Druga

W projekcie przygotowanym dla Galerii Jedna/Druga pt. „Cztery oczy” artyści koncentrują się na zmyśle wzroku sprowadzając go do minimalistycznej, ale pojemnej sentencji „potrzeba dwoje oczu, aby zobaczyć trzeci wymiar”. Jako motyw przewodni wykorzystują vesica piscis, czyli krzywą z geometrii euklidesowej tworzącej część wspólną na skutek przecięcia się dwóch kół o równych promieniach.

 • Kuratorka wystawy: Monika Szpener.
 • Współfinansowanie projektu: DK „13 Muz”, REMONDIS Szczecin Sp. z o. o.
 • Wystawa czynna do 12.05. w godzinach pracy DK „13 Muz”

Wstęp wolny

Kwi
14
nie
„Muzeum po zmroku” w Tworzę Się!
Kwi 14@14:00 – Sie 30@15:00

Czy wizyta w muzeum może być zaskakującą przygodą? Zaproszeni do współpracy artyści i animatorzy sprawili, że nie trzeba długo zastanawiać się nad odpowiedzią.

Tym razem galeria TWORZĘ SIĘ została przekształcona w najprawdziwsze muzeum, w którym będzie znaleźć znane obrazy, rzeźby i zabytkowe rekwizyty. Nie jest to jednak zwyczajne muzeum. To muzeum nocą, w którym rzeźby opuszczają swoje postumenty, znane postaci wychodzą z obrazów, bawią się w chowanego i do tego uwielbiają psoty. Oprócz nocnej scenerii, odwiedzający wystawę mogą odkryć tajemnicę zniknięcia ważnego eksponatu. Można wcielić się w rolę detektywów i przy pomocy odpowiednich wskazówek, śladów i szyfrów odkryć zagadki i tajemnice, które skrywa muzeum.

W ramach zwiedzania,  przybliżane są sylwetki i dzieła najbardziej znanych na świecie malarzy i rzeźbiarzy. Nie zabraknie też najlepszych książek dla dzieci o sztuce oraz książek detektywistycznych.  Wiek: 5+

Ekspozycja czynna do 30 sierpnia 2019 r.

Współpraca: Zofia Kiciński, Pani Pawlosky, Bartosz Wójcicki/Pushka Studio, Katarzyna Mierzejewska, Karolina Gołębiowska, Marek Mierzejewski, Oskar Ejsmont

Kurator projektu: Paulina Ratajczak

* UWAGA!

Wstęp wolny, bez zapisów dla osób indywidualnych w każdą niedzielę w godz. 11:00-16:00

Wstęp dla grup zorganizowanych (min. 8 osób) od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00

Zapisy: tworzesie@gmail.com

Organizatorzy:  Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury „13 Muz”.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektów „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie 2019” oraz „Twórcze 5×5”, współfinansowane jest przez Miasto Szczecin oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerzy: Ogólnopolski Festiwal Animacji „O!PLA”, Wydział Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, Szkoła Podstawowa TAK, Kashart, Księgarnia FIKA, Stowarzyszenie OFFICYNA

Patroni medialni: Kurier Szczeciński, wszczecinie.pl, szczecindladzieci.net.pl, Echo Szczecina

Kwi
26
pt
Pan Górski i SPółka
Kwi 26@19:00

„Któż pozna wasze zamiary

W ciemnościach nie widać twarzy

Słuchajcie dźwięków gitary

Pozwólcie sobie pomarzyć…”

Liryczność przyozdobiona nutą rzeczywistości, humor wymieszany z prozą codziennej egzystencji, marzenia ubrane w senną bajkowość… oto nasze trio „Pan Górski i SPółka”. Trzy osobowości, trzy temperamenty, trzej piewcy subtelnej poetyckości z frywolnością prozy życia.

Moc opowieści poetyckiej, którą dedykujemy wszystkim bez wyjątku, została wzbogacona kolorem muzycznym, dzięki czemu słuchacz przenosi się do krainy sentymentalności. Kierujemy ją do tych, którzy chcą wspólnie z nami, przenieść się na czas koncertu w wymiar pięknych emocji. Istnieje obawa, iż stan euforii może towarzyszyć wszystkim uczestniczącym w tym poetyckim misterium jeszcze długo „po”. „Pan Górski i SPółka”  tworząc niesamowity klimat z publicznością ostrzega z naturalnym przymrużeniem oka: ryzyko błogiej lekkości obecnej „na” i „po” koncercie nie uprawnia słuchacza do zwrotu kosztów, a skutki uboczne w postaci radości duszy zaleca się podgrzewać, słuchając wszędzie i gdziekolwiek istnieje sposobność, pigułek utworów tworzonych z pasji do piękna.

Życie to chwila, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę chwilę przeżyć najlepiej, jak to tylko możliwe – zatopionym w niesamowitości dźwięków, treści, emocjonalności, najpiękniejszych doznań, które poruszają serce i duszę. „Pan Górski i SPółka” w swoim występie wyzwala tę magię, pobudzając cudowność chwili, poczucie przyjemności w każdym widzu. Granica między artystą a widzem przestaje istnieć… wszyscy stajemy się twórcami przepięknych emocji wyzwalających szczęście.

Zapraszamy każdego do współtworzenia krainy lirycznych doznań serca i duszy.

Odważysz się spróbować?

Kim są?

Sebastian Górski – pierwsze serce poetyckiego trio „Pan Górski i SPółka”; autor wszystkich tekstów z debiutanckiej płyty „Trzech Bardów”, przepełnionych lirycznością treści, ubranych w zgrabny surdut męskiej perspektywy rzeczywistości; śpiewa i gra, czyniąc swym zaangażowanie ucztę smaku dla słuchacza; długoletni perkusista metalowego zespołu „Quo Vadis” ze Szczecina, obecnie związany z grupą „Nikt”; pasjonat twórczości Jacka Kaczmarskiego, Aloszy Awdiejewa, Przemysława Gintrowskiego.

Tomasz Skuza – basowe serce poetyckiego trio „Pan Górski i SPółka”; wirtuoz gitary basowej; metaliczny głos w subtelnej aranżacji liryczności; z oddaniem i zaangażowaniem zatraca się w tworzeniu i kreowaniu magii artystycznej, budując bezpieczną i fascynującą nić pomiędzy słuchaczem a artystą;  entuzjasta nowych doświadczeń, energetyczny inspirator projektów niemożliwych; lider i założyciel metalowego zespołu „Quo Vadis” ze Szczecina.

Przemysław Nowak – akordeonowe serce trio „Pan Górski i SPółka”; wirtuoz akordeonu; z zaangażowaniem, subtelną lekkością talentu w grze, dostarcza wzruszeń, nostalgii, zamyślenia u słuchacza, czyniąc niewidzialny pomost pomiędzy rzeczywistością a krainą marzeń; założyciel energetycznego zespołu Rockasta.

Ich osiągnięcia:

II miejsce w kategorii „Pojedynek z Mistrzem” oraz Nagroda Publiczności podczas XII Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije”, Bydgoszcz,10-11 czerwca 2017r.

Marzec 2017 – wydanie debiutanckiej płyty „Trzech Bardów”

Kontakt: Sebastian Górski: 502 017 162, Tomasz Skuza 502 017 054

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży dostępne @TUTAJ i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście “I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej).

Bilety można nabyć także w dniu koncertu w DK „13 Muz” w cenie 25 zł.

Kwi
27
sob
Eko-logiczne warsztaty
Kwi 27@09:00

Warsztaty edukacyjne podejmujące tematy bio i eko dla dzieci (4-7 lat) i ich opiekunów.

Będziemy hodować, dbać i pielęgnować – nigdy nie marnować. Pomyślimy o mniejszych stworzeniach, poszukamy sposobów zdrowego jedzenia, będziemy sadzić i dobrze się bawić. Śmieci posegregujemy górę, przegonimy kwaśną chmurę i sprawdzimy raz i dwa, co do czego się przyda. Nie będziemy marudzić tylko gorący klimat studzić i w krótką chwile wygnany ze Szczecina zostanie, efekt cieplarniany. Bo nie trzeba mieć 100 lat, aby mądrze dbać o świat.

Bio-eko warsztaty, których celem będzie rozwijanie u najmłodszych, wzmacnianie u ich opiekunów świadomości, wrażliwości i poczucia odpowiedzialności za stan środowiska oraz wyrabianie zdrowych nawyków od najmłodszych lat. W trakcie zajęć powstanie m.in. mini ogród społeczny, meble ze śmieci, zupa z suchego chleba i wyrosną zdrowe kiełki.

 • g. 9:00 (4-5 lat)
 • g. 10:00 (5-6 lat)
 • g. 11:00 (6-7 lat)

Animatorem warsztatów jest Ola Paluch – pedagog wczesnej edukacji, animator działań kulturalnych dla najmłodszych, pasjonatka i miłośniczka książek. Specjalista – behawiorysta małych dzieci, prowadzi działania społeczne wspierające rodzinę. Na co dzień pracuje z dziećmi wymagającymi większej uwagi. Miłośniczka natury, pasjonatka zdrowego stylu życia.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 5 zł / opiekun 10 zł dostępne @TUTAJ

 

Mały Teatr Tańca: „Ja przyjaciel”
Kwi 27@14:00

Edukacyjny spektakl dla dzieci od 3 lat. Tym razem Mały Teatr Tańca podejmie się emocjonalnego wyzwania tanecznej odpowiedzi na pytania: czym jest przyjaźń?

Kim jest przyjaciel? I czy ja nim jestem? Aktorzy Małego Teatru Tańca i Krzysztof Lubka (reżyser, choreograf) postarają się bez słów opowiedzieć o emocjach jakie towarzyszą przyjaźni i o odpowiedzialności jaka się wiąże z byciem i posiadaniem prawdziwego przyjaciela.

Reżyseria i choreografia Krzysztof Lubka – teatrolog, instruktor teatralny i taneczny, animator działań artystycznych dzieci, choreograf i tancerz, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 5 zł / opiekun 10 zł dostępne

 

 • 27.04.2019 sobota g. 14:00 – @bilety
 • 28.04.2019 niedziela g. 14:00 – @bilety
 • 1. 05. 2019 środa g. 14 –

 

„Rozmowa przy stole milczenia”. Constantin Brancusi
Kwi 27@16:00

19 lutego 2019 przypadała 143. rocznica urodzin artysty. W ubiegłym roku Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusiego w Szczecinie obchodziło 70-lecie swojej działalności. W związku z tym Marek Brzeziński wraz z teatrem Teatr na Raz przygotował program, który nawiązuje do tego wydarzenia i przybliża sylwetkę artysty na tle kultury rumuńskiej.

 

W programie spotkania:

 1. „Constantin Brancusi – życie i twórczość w kontekście kultury rumuńskiej” – wykład Rafała Szwedowicza, historyka sztuki, nauczyciela w szczecińskim Liceum Plastycznym.

Treścią wykładu będzie sylwetka artysty, przywołana w odniesieniu do jego spuścizny artystycznej i intelektualnej, wydobywającej wyjątkowość jego rzeźb w kluczu tradycji rumuńskiej filozofii i obyczajowości. Autor wykładu odnosi się do świadectw zawartych w książce „Rozmowa przy stole milczenia” Romulusa Rusana. Fragmenty świadectw z książki przeczytają aktorzy szczecińskich teatrów amatorskich związanych z Domem Kultury „13 Muz”.

 1. Projekcja filmu dokumentalnego „W poszukiwaniu utraconego ojca”

(„A la recherche du père perdu”, reż. Ionuţ Teianu, Rumunia 2016). John urodził się w 1934 roku. Jego matka nadała mu trzy imiona: John, Constantin i Brâncuși. Powiedziała synowi, że jego ojcem jest Constantin Brâncuși, słynny rzeźbiarz, ale nie powinien nikomu o tym mówić. John zachował to w tajemnicy do swojej starości. W wieku 78 lat postanowił rozpocząć trudne poszukiwania utraconego ojca.

 1. Część artystyczna.

Aktorzy Teatru Eliksir z Gryfińskiego Domu Kultury oraz Teatru Janusza z DK „13 Muz” pod kierunkiem Janusza Janiszewskiego przedstawią sceniczny program poetycko-literacki na podstawie wybranych wierszy oraz fragmentów twórczości wybitnych poetów i pisarzy rumuńskich. W programie znajdą się między innymi utwory takich poetów jak: Mihai Eminescu (1850-1889) – późnoromantyczny poeta, powszechnie uważany za najbardziej wpływowego rumuńskiego poetę oraz poeci współcześni: M. Banuş, N. Cassian, N. Labiş, N. Stǎnescu, M. Sorescu, A. Blandiana, Ş.A. Doinaş czy M. Dinescu. Wykorzystane zostaną także fragmenty utworów i refleksji takich intelektualistów rumuńskich jak: Mircea Eliade (1907-1986) – badacz i profesor historii religii, orientalista i powieściopisarz, Emil Cioran (1911-1995) – filozof, przez większość życia związany z Francją. Wielokrotnie nominowany do literackiej Nagrody Nobla. Przedstawiciel pokolenia wybitnych rumuńskich intelektualistów, do którego należeli m.in. Mircea Eliade, Eugene Ionesco, Constatntin Noica tym także i Constatntin Brancusi czy Eugène Ionesco (1909-1994), awangardowy dramaturg, także związany z Francją – współtwórca teatru absurdu.

O bohaterze spotkania: Constantin Brâncuși urodził się 19 lutego 1876 r. w Hobita. Był rumuńskim rzeźbiarzem działającym we Francji. Swoją twórczością zapoczątkował nurt organiczny w rzeźbie abstrakcyjnej, wpływając w znacznym stopniu na rozwój sztuk plastycznych. W 1952 roku otrzymał francuskie obywatelstwo. Zmarł w Paryżu w marcu 1957 roku. Swoją pracownię zapisał Francji. Jego imię nosi Liceum Plastyczne w Szczecinie.

Wstęp wolny

Kwi
28
nie
Mały Teatr Tańca: „Ja przyjaciel”
Kwi 28@14:00

Edukacyjny spektakl dla dzieci od 3 lat. Tym razem Mały Teatr Tańca podejmie się emocjonalnego wyzwania tanecznej odpowiedzi na pytania: czym jest przyjaźń?

Kim jest przyjaciel? I czy ja nim jestem? Aktorzy Małego Teatru Tańca i Krzysztof Lubka (reżyser, choreograf) postarają się bez słów opowiedzieć o emocjach jakie towarzyszą przyjaźni i o odpowiedzialności jaka się wiąże z byciem i posiadaniem prawdziwego przyjaciela.

Reżyseria i choreografia Krzysztof Lubka – teatrolog, instruktor teatralny i taneczny, animator działań artystycznych dzieci, choreograf i tancerz, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 5 zł / opiekun 10 zł dostępne

 

 • 27.04.2019 sobota g. 14:00 – @bilety
 • 28.04.2019 niedziela g. 14:00 – @bilety
 • 1. 05. 2019 środa g. 14 –

 

Koncert z cyklu „Harmonie”. Muzyka chóralna XX wieku
Kwi 28@16:00

Na repertuar kolejnego koncertu z cyklu „Harmonie” w tej edycji złożą się współczesne utwory chóralne, głównie twórców XX wieku.

 • W programie znajdą się utwory kompozytorów szczecińskich, Marka Jasińskiego oraz opracowania pieśni ludowych.
 • Wykonawca: Żeński Chór Nauczycielski „Primo Vere”.
 • Dyrygować będzie ks. Zbigniew Woźniak.
 • Organizator: Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków.
 • Koordynator projektu: Ludwika Mitkiewicz

Wstęp wolny

Kwi
29
pon
Szczecińskie Wierszogranie: Jan „Mufka” Błyszczak
Kwi 29@19:00

Jan “Mufka” Błyszczak urodził się w drugiej połowie dwudziestego wieku przy linii kolejowej Sudety-Bałtyk w Jastrowiu, miasteczku „Pierwszego dnia wolności” i, jak twierdzi, wielu następnych.

Mówi, że jest góralem morenowo-dennym o orientacji północ-południe. Raz jest jedną, raz drugą rybą, dlatego nie wie, gdzie się pojawi i kiedy zniknie. Śpiewa od dziecka. Pierwsze próby pisania w podstawówce. Nie zdradził się. Liceum w mieście Staszica. Dojeżdżał pociągiem (zimy stulecia!). Zdekonspirował się w Poznaniu przebywając na studiach ekonomicznych, gdy jeszcze nie były modne. Komponuje nastrojowe piosenki, pisze rozumne teksty. Świetnie pływa, nieźle jeździ na nartach. Śpiewa swoje piosenki przy akompaniamencie gitary z powodzeniem ukrywając wykształcenie geodezyjne. Niejednokrotnie laureat festiwali piosenki studenckiej w Krakowie, gdańskiej BAZUNY, łódzkiej Yapy, szklarskoporębskiej Giełdy, warszawskiego OPPA oraz konkursu ZAKR na piosenkę do opolskich Premier. Współpracował z wrocławskim B-COMPLEX, z koszalińskim Koniem Polskim, poznańskim Tey’em Zenona Laskowika. Nie jest systematyczny. Miewa zainteresowania.

Bilety:
35 zł w przedsprzedaży dostępne @TUTAJ i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście “L” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej). Bilety można nabyć także w dniu koncertu w DK „13 Muz” w cenie 45 zł.

Maj
1
śr
Fundacja z Jajem – otwarcie
Maj 1@12:00 – Maj 3@20:00

W dniach 01-03.05.2019 „Fundacja Z Jajem” zaprasza na wydarzenia inicjujące otwarcie Fundacji. Dom Kultury „13 Muz”.

Nietuzinkowe okoliczności w wyjątkowej formie. Taniec, warsztaty, panele dyskusyjne. Wszystko w atmosferze humoru i otwartości na poszukiwanie pozytywnych, nowych życiowych rozwiązań. Fundatorzy Fundacji z Jajem, chcieliby zaprosić Państwa na wydarzenie nawiązujące do Święta Pracy 1 maja. Postarają się przybliżyć wartości, które przyświecały im przy założeniu Fundacji, nakłonić do refleksji związanej z życiowymi decyzjami (i tymi zawodowymi i tymi prywatnymi), a przede wszystkim pozwolą na wyzwolenie endorfin i polepszenie samopoczucia. Wszystko w pierwszy majowy weekend, w Domu Kultury 13 Muz.

01.05.2019 środa g.12:00 – Panel dyskusyjny „Przyszłość jest w nas”

Wstęp otwarty (cegiełka na działalność statutową fundacji) – Sala Kominkowa. Panel dyskusyjny dotyczący kariery i doradztwa zawodowego. Wśród zaproszonych panelistów pojawią się m.in. dr Andrzej Kokiel, dr Barbara Popiel, Szymon Kucharski. W trakcie spotkania, zaproszeni goście postarają się:

 • Przyjrzeć bliżej motywacji leżącej u podstaw naszych życiowych planów i oczekiwań zawodowych;
 • Rozważą poczucie spełnienia i samorealizacji w aspekcie budowania kariery zawodowej;
 • Spróbują porozmawiać z uczestnikami i nakłonić ich do rozważenia nowych kierunków kariery zawodowej w związku z dynamicznymi zmianami na rynku pracy;
 • Spotkanie skierowane jest do osób, które borykają się z trudnościami w odnalezieniu swojej właściwej ścieżki zawodowej lub są znużone obecnymi obowiązkami i zastanawiają się nad zmianą.

01.05.2019 środa g.18:00 – „Kręgosłup” – spotkanie z psychologiem, fizjoterapeutą i choreografem – Sala Lustrzana

Zachwianie precyzyjnego układu dźwigni i naprężeń, jakim jest ciało, jest potocznie nazywane wadami postawy. Wpływają one na nasze codzienne życie, niejednokrotnie je uprzykrzając. Poprzez indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą będziemy w stanie odnaleźć i spróbować określić sposób korygowania wad postawy.
Całe spotkanie podzielone zostanie na trzy etapy:

 • Na początku, zakres wad określi fizjoterapeuta. Wskaże on jak bardzo nasze ciało nabrało złych nawyków i wskaże elementy korygujące postawę, w szczególności oś jaką jest kręgosłup.
 • Następnie psycholog pomoże uświadomić nam, że fizyczne podłoże to tylko część złego nawyku. Próba dotarcia do źródła emocjonalnego napięcia okaże się pomocna do uzyskania pełnej ulgi.
 • Na końcu reżyser taneczny pomoże wprowadzić zrelaksowane ciało w ruch i nauczyć właściwego chodzenia.

Całość odbędzie się poprzez przejście przez salę lustrzaną, która pozwala przyjrzeć się swoim błędom i poprawić nawyki ruchowe, praktykowane przez lata. Wstęp 50 zł na www.bilety.fm potrójna konsultacja (fizjoterapeuta, psycholog, tancerz).

02.05.2019 czwartek g.09:30 – 13:30 – Warsztat „Emocje” – Sala Lustrzana

Słowo “emocja” pochodzi z łacińskiego e movere, czyli “w ruchu”. Warsztat poprowadzony dla dzieci i młodzieży jest spotkaniem, które łączy elementy psychologii z tańcem. Podczas zabawy psychoedukacyjnej, dzieci i młodzież uczą się przetransformować emocje w ruch, a następnie zamianę tej emocji w pozytywną myśl. A za myślą odpowiedni ruch. Pozwala to wypracować sposób na radzenie sobie z emocjami, a przede wszystkim prowokuje do poszukiwania radosnych rozwiązań w życiu codziennym. Prowadzenie: Szymon Kucharski oraz Krzysztof Lubka, maksymalnie 20 osób. Wstęp 50 zł na www.bilety.fm

02.05.2019 czwartek g.19 – Warsztaty dla par – Sala Lustrzana

Warsztaty dla par pod okiem reżysera Krzysztofa Lubki i psychologa Szymona Kucharskiego. Oferta dla par chcących przepracować lub inaczej mówiąc pogłębić swoje połączenie emocjonalne i tym samym wzmocnić więź łącząca związek. Warsztat wzbogacony super dawką humoru i muzyki co pozwala uwolnić siebie i otworzyć się na partnera/partnerkę. Zajęcia w ruchu, a w szczególności taniec pozwala dynamicznie wyrzucić z siebie skumulowanych emocje i blokady z tym związane. Maksymalnie 12 par. Wstęp 50 zł / os. na www.bilety.fm

03.05.2019 piątek g.12 – Panel dyskusyjny – Sala Kominkowa

Trzeciego dnia, będziemy mieli okazję zaprosić na otwarty panel dyskusyjny pod hasłem „Dogadaj się”. Tym razem będziemy rozmawiali w ważnej sprawie dotyczącej optymalnego rozwiązywania sporów i konfliktów małżeńskich. Przyjrzymy się alternatywnym formom tych zmagań. Porozmawiamy o przyczynach takich zachowań w relacjach związkowych. Po panelu odbywać się będą również, indywidualne konsultacje mediatorów z parami zainteresowanymi procesem mediacji. Wstęp wolny

03.05.2019 piątek g.18:00 – spektakl „Rozwód” – Sala Kominkowa

Teatr Psyche, czyli forma, która łączy w sobie warsztat, prezentacje, spektakl, terapię oraz poradnictwo w tematyce różnej. Na początek przyjrzymy się sprawie mediacji małżeńskich. Dzięki sztuce psychologii, ruchowi i słowu Psycholog Szymon Kucharski i reżyser Krzysztof Lubka z zespołem oraz gwiazda wieczoru Di Di zaprezentują unikatowy teatr psychologiczny, który przeprowadzi Państwa przez 7 etapów konfliktu w związku. generuje niesamowitą dawkę humoru i sposoby na konfliktowe sytuacje spektakl jest żywy i dynamiczny otwarty na zwroty akcji. Publiczność max 60 osób. Wstęp 30 zł na www.bilety.fm