Polecamy Państwu wynajem Sali Kominkowej, stanowiącej przepiękne barokowe wnętrze przedwojennego kasyna wojskowego. Mieści się ona w Pałacu pod Głowami, klasycystycznym budynku z końca XVIII wieku, w którym Dom Kultury „13 Muz” ma swoją siedzibę.

Ta niezwykła i urokliwa przestrzeń historyczna sprawdza się doskonale zarówno przy organizacji wydarzeń artystycznych (koncertów, spektakli teatralnych, spotkań autorskich), jak i edukacyjnych (szkoleń, kursów), urzędowych (rekrutacji, spotkań) i szeregu innych imprez i uroczystości.

W zakładce GALERIA znajdą Państwo zdjęcia z koncertów, spektakli teatralnych i innych wydarzeń ukazujące niezwykłe piękno i charakter tej historycznej przestrzeni.

Zdjęcia z wydarzeń muzycznych w Sali Kominkowej.
Zdjęcia ze spektakli teatralnych mających miejsce w większości w Sali Kominkowej.
Zdjęcia z pozostałych wydarzeń mających miejsce w większości w Sali Kominkowej.

Pałac pod Głowami położony jest w centrum miasta (pl. Żołnierza Polskiego 2), co czyni go wyjątkowo atrakcyjnym logistycznie miejscem. Posiadamy także kameralny parking wewnętrzy, który może być pomocny przy zaparkowaniu auta ze sprzętem technicznym, scenicznym, rekwizytami etc.

Oferujemy także wynajem sprzętu elektronicznego wraz z jego obsługą.

Poniżej znajduje się druk rezerwacji sali wraz z cennikiem.

W celu wynajęcia sali prosimy o jego wypełnienie, przesłanie na adres: m.ostasz@13muz.eu i kontakt telefoniczny (Marta Ostasz:  +48 502 383 070) w celu potwierdzenia terminu oraz warunków rezerwacji.

do pobrania docx:  druk rezerwacji Sali Kominkowej 
do pobrania pdf:  druk rezerwacji Sali Kominkowej