Dom Kultury „13 Muz” zaprasza stałych i nowych artystów rękodzielników do „wesołego dziergania”.

Zapraszamy każdego, kto umie, lubi i chce się nauczyć tworzyć drobne i większe dzieła z nici, włóczki, sznurka, na szydełku, na drucikach, na czym tylko potrafi! Zapraszamy każdego, kto jest lub chce zostać designerem rękodzielnikiem, ma albo chce mieć domową lub firmową galerię czy zbiór sweterków, bluzeczek, serwetek, czapeczek, szali, narzutek, rękawiczek, skarpetek, kapelusików czy innych cudeniek wykonanych ręcznie. Zapraszamy Panie i Panów w każdym wieku! Nie dziergajcie wyłącznie w zaciszu domowym! Dziergajcie z nami we wspaniałym towarzystwie pasjonatów, profesjonalistów, amatorów – Wesołych Dziergaczy! Przy dobrej kawce i dobrej muzyce w Waszym Kąciku możecie już zawsze miło się spotkać i pogadać, pośpiewać i powymieniać pomysły.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek w godz.17.30-20.00, wstęp bezpłatny

Koordynatorzy projektu:

  • Szefowa Dziergaczy: Katarzyna Czyżewicz, tel. 668364627, e-mail: kasiacz48@o2.pl
  • Opieka organizacyjna z ramienia DK „13 Muz”: Janusz Janiszewski, tel. 501791491
     
    Zapisy i dodatkowe informacje: Katarzyna Czyżewicz, tel. 668 364 627

    Wstęp wolny. W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona.

    Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie i wydrukowanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu