Dom Kultury „13 Muz” i Nordic Culture House zapraszają stałych i nowych artystów rękodzielników do „wesołego dziergania” w kolejnym sezonie.
 
Rękodzieło robi furorę i karierę nie tylko w Skandynawii, ale na całym świecie, więc i my podążamy za najlepszymi trendami w modzie i wystroju wnętrz. Podziwiamy skandynawski design i śliczne wzory, prostotę i piękno, ale my też tak potrafimy! Inspirujmy się i działajmy! Ubierajmy się barwnie i modnie! Mieszkajmy pięknie i wygodnie! Zapraszamy każdego, kto umie, lubi i chce się nauczyć tworzyć drobne i większe dzieła z nici, włóczki, sznurka etc., na szydełku, na drucikach, na czym tylko potrafi!
Zapraszamy każdego, kto jest lub chce zostać designerem rękodzielnikiem, ma albo chce mieć domową lub firmową galerię czy zbiór sweterków, bluzeczek, serwetek, czapeczek, szali, narzutek, rękawiczek, skarpetek, kapelusików czy innych cudeniek wykonanych ręcznie.
Zapraszamy Panie i Panów w każdym wieku! Nie dziergajcie wyłącznie w zaciszu domowym! Dziergajcie z nami we wspaniałym towarzystwie pasjonatów, profesjonalistów, amatorów – Wesołych Dziergaczy! Przy dobrej kawce i dobrej muzyce w Waszym Kąciku możecie już zawsze miło się spotkać i pogadać, pośpiewać i powymieniać pomysły.
Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o g.17.
 
Koordynatorzy projektu:
Irina Policastro, Nordic Culture House, tel. 516 159 638.
Janusz Janiszewski, Dom Kultury „13 Muz”, tel. 501 791 491