Potrzebujesz głębokiego relaksu i odprężenia?

Masz problem z koncentracją i natłokiem myśli?

Jeśli tak, to zapraszamy na niezwykłe spotkanie z dźwiękami mis i gongu oraz innymi instrumentami o właściwościach terapeutycznych, które w subtelny sposób wprowadzą Cię w proces równoważenia energii w ciele, prowadząc umysł ku wyciszeniu.

Zanurzymy się w głąb siebie, by doświadczyć spójności i jedności z otaczającą nas rzeczywistością. Każdy z nas to częstotliwość, wibracja – to nasza pierwotna natura. Ta metoda, bez skutków ubocznych, bezpieczna i nieinwazyjna, jest dedykowana wszystkim, którzy pragną żyć w harmonii z otaczającym światem i samym sobą. Wartościowa w przypadku przewlekłego stresu, napięcia, zmęczenia, depresji, nerwicy, bezsenności, bólów kości i mięśni czy migren.

Instrumenty, na których prowadzone są zajęcia zostały starannie dobrane celem uzyskania jak największej spójności brzmieniowej i tonalnej, tak ażeby uzyskać efekt „niebiańskich transformujących dźwięków”.

Jako że nasze ciało składa się z ok. 70% wody, zaleca się spożycie wody przed zajęciami celem głębszego i lepszego efektu terapeutycznego. Woda doskonale przenosi wibracje i częstotliwości, tym samym harmonizując i uzdrawiając nasze komórki. Przede wszystkim jednak, muzykoterapia wpływa tonizująco i uspokajająco na umysł – psyche.

Podczas zajęć m.in. następuje silny reset natłoku myślowego. Pozytywnych efektów jest jeszcze więcej, o czym najlepiej przekonać się i doświadczyć osobiście.

Zajęcia prowadzi Radosław Herdzik, z wykształcenia oraz zamiłowania muzyk oraz Prezes Fundacji Dobrego Samopoczucia. Od zawsze zafascynowany wpływem dźwięku i muzyki na ludzkie życie. Poprzez dużą wrażliwość w bardzo subtelny sposób potrafi dotrzeć do drugiego człowieka, w tym wypadku poprzez muzykoterapię. W ramach prowadzonej fundacji realizuje cele mające wpłynąć na poprawę jakości życia, poprzez osiągnięcie dobrostanu ciała i umysłu oraz zwrócenie uwagi na świadome i uważne podejście do życia a tym samym eliminację napięć i stresów dnia codziennego.

Termin: czwartki w godz. 20:00 – 21:15 (czas trwania: 1:15)

Miejsce: Sala Lustrzana

Koszt uczestnictwa: 50 zł (płatne przed zajęciami)

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w zajęciach: fundacjadobregosamopoczucia@gmail.com.

Udział dzieci tylko pod opieką os. dorosłej.

Na zajęcia zabierz matę, koc oraz małą poduszkę, żeby wygodnie ułożyć się do relaksu.

Przyjdź najpóźniej 5 min przed zajęciami w celu przygotowania swojego miejsca oraz zaadaptowania się do nowej przestrzeni.