Tajemniczy Ogród – plac zabaw w galerii TWORZĘ SIĘ

 

TAJEMNICZY OGRÓD 08.04-31.08.2018*

TWORZĘ SIĘ w DK „13 Muz”

*wstęp wolny, bez zapisów dla osób indywidualnych lub małych grup (do 6 osób) w każdą niedzielę w godz. 11:00-16:00

Tytuł najnowszego „placu zabaw” w galerii TWORZĘ SIĘ zaczerpnięty został z powieści autorstwa Frances Hodgson Burnett, zaliczanej do klasyki literatury dziecięcej. Najnowsza wystawa odniesie się do takich zagadnień jak:  tajemnica, odkrywanie i poznawanie oraz do emocji towarzyszących eksplorowaniu nowego i nieznanego. TAJEMNICZY OGRÓD to również tęsknota za dzieciństwem, kontaktem z naturą, ekscytującą przygodą oraz pragnieniem ciągłego odkrywania.

W ramach wydarzenia, w kolejnych miesiącach, odbędą się również warsztaty plastyczne i teatralne, animacje dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz pokazy improwizowanych narracji z muzyką na żywo.  Otwarcie TAJEMNICZEGO OGRODU odbyło się 8 kwietnia o godz. 13:00.

Współpraca:

Zofia Kiciński, Marek Sitko, Katarzyna Mierzejewska,  Jacek Piotrowicz, Edyta Waszak, Aleksandra Rus, Marek Mierzejewski.

Animacje: Krzysztof Lubka, Paulina Ratajczak

Kurator projektu: Paulina Ratajczak

Organizatorzy:  Fundacja Las SztukiDom Kultury „13 Muz”.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie” współfinansowanego przez Miasto Szczecin.

UWAGA!

  • Wstęp wolny, bez zapisów dla osób indywidualnych lub małych grup (do 6 osób) w każdą niedzielę w godz. 11:00-16:00
  • Wstęp wolny na zapisy dla grup zorganizowanych w każdy poniedziałek w godz. 11:00-16:00. Zapisy oraz dodatkowe informacje: tworzesie@gmail.com.
  • Wstęp płatny (8 zł/dziecko) dla grup zorganizowanych (min. 8  osób) od wtorku do piątku w godz. 10:00-16:00.  Spotkania odbywają się po mailowym ustaleniu daty i godziny wizyty. Zapisy oraz dodatkowe informacje: tworzesie@gmail.com.

Animacje dla grup przygotowane są  z myślą o odbiorcach w różnym wieku od 3 do 12 lat.

Miejsce: TWORZĘ SIĘ w Domu Kultury „13 Muz”, pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin (wejście od ul. Tkackiej)

Szczegółowy program na tworzesie.pl  oraz facebook.com/PrzepraszamTworzeSie