24.09. / Biodanza – taniec życia – wydarzenie w ramach Dnia Otwartego „13 Muz”

819
0
Udostępnij
Kiedy:
wrzesień 24, 2023@13:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-09-24T13:30:00+02:00
2023-09-24T13:45:00+02:00

24.09.2023 niedziela g. 13:30

Podczas Dnia Otwartego „13 Muz” zaprezentujemy aktywności artystyczno-edukacyjne mające miejsce w Domu Kultury „13 Muz” przez cały rok szkolny/sezon artystyczny. Albowiem od września do czerwca, poza bieżącymi wydarzeniami w Pałacu pod Głowami, odbywają się różnorodne zajęcia stałe, dzięki którym, zarówno młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorzy, mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, doskonalić się, a także zadbać o zdrowie.

Biodanza jest jedną z najlepiej zbadanych naukowo metod pracy z ciałem mająca na celu integrację i rozwój osobisty. Pozwala na szybkie odzyskanie energii życiowej, impulsu witalnego, chęci do działania i radości.

Tańcząc Biodanzę wracamy do mocy swoich instynktów, do czucia siebie i zaufanie do tego czucia, do wewnętrznej mądrości w zaufaniu do siebie, do życia!

Dzięki tej metodzie docieramy do głęboko skrywanych emocji i odnajdujemy drogę do wyrażenia naszych uczuć. Doświadczamy poczucia akceptacji i uznania nas samych takimi jacy jesteśmy naprawdę, w chwili obecnej, bez osądu, krytyki czy porównywania się. Uczymy się komunikacji emocjonalnej i nawiązywania głębokich relacje, które nas wzmacniają w życiu.

Biodanzę można praktykować w każdym wieku, bez względu na zdolności ruchowe i zdrowotne czy umiejętności taneczne. Biodanza dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

„Próba opisania biodanzy jest próbą opisania smaku czekolady, by to poczuć trzeba jej spróbować!”

Więcej na fb Biodanza – w rytmie życia

Na zajęcia zaprasza Tamaya Świerczyńska, absolwentka I Cyklu Szkoły Biodanzy IBF w Polsce, facilitatorka w superwizji Agnieszki Sut , Unni Heim i Cristiano Martins.

„W roku 2018 rozpoczęłam autorskie zajęcia rozwoju osobistego przez taniec i spotkania w grupie „Kobiety w tanecznym kręgu” i zajęcia pracy z ciałem „W rytmie życia”. Od 20 lat jestem w drodze do świadomego życia. W mojej praktyce kieruje się kodeksem etycznym by tworzyć bezpieczną przestrzeń dla każdego z uczestników zajęć. Kocham tańczyć. Tańcząc czuję się wolna, dzika i pełna życia, nawiązuję kontakt ze swoją pierwotną naturą i wyrażam swoją kobiecość w sposób naturalny będąc w kontakcie ze swoim ciałem, duszą i sercem” – Tamaya Świerczyńska

Czas trwania: ok. 90 min

Miejsce: Sala Lustrzana

Wstęp wolny – obowiązują zapisy: 571 096 896

BIODANZA – TANIEC ŻYCIA

BIODANZA DLA SENIORÓW

Wydarzenie na FB

Udostępnij

Dostępność cyfrowa