Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

wielkimi krokami zbliżamy się do dziesiątej odsłony naszego projektu „Twoje Zdrowie jest w Twoich czystych rękach”. Ale to za tydzień.

Dzisiaj dziewiąta część: Zdrowe ABC  (karta do pobrania).

Witaminy, ukryte niczym skarby w warzywach i owocach, choć są równie ważne dla zdrowia naszych dzieci jak ich czyste ręce, to często, niestety, ale tak jest, budzą w nich wstręt.

Dlatego pomożemy Wam, a przynajmniej się postaramy, wyjaśnić najmłodszym, jak ważne są witaminy i dlaczego tak bardzo potrzebne są dzieciom.

Kliknij w kartę w celu powiększenia jej.

Tradycyjnie zachęcamy do pobrania karty i namawiamy Was do przekazania jej dalej, a tym samym życzymy dobrej, zdrowej zabawy.

Koordynacja projektu i tekst: Maja Olendzka

Piecza pedagogiczna, ilustracje: Aleksandra Głowacka

Grafika projektu i skład: Damian Wójcik

Projekt o charakterze kampanii społecznej „Twoje zdrowie jest w Twoich czystych rękach” jest adresowany do dzieci i skupia się na działaniach edukacyjnych podejmujących temat wirusa, epidemii, higieny i zasad bezpieczeństwa w trakcie kwarantanny oraz po. Celem projektu jest przekazywanie dzieciom, tematycznych informacji w formie zabawy, filmów instruktażowych i krótkich treści.

Projekt jest prowadzony na naszej stronie internetowej (www.13muz.eu) oraz na profilu fb (www.facebook.com/13muz/), gdzie cyklicznie są umieszczane kolejne elementy kampanii.

Bezpośredni link do kampanii.