Magiczne Mikołajki

339
0
Udostępnij
Kiedy:
grudzień 7, 2019@16:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2019-12-07T16:00:00+01:00
2019-12-07T16:15:00+01:00
Koszty:
15-20

Teatr Iluzji ma zaszczyt zaprosić na kolejne przedstawienie w DK „13 Muz”. Widowisko magiczne jakiego jeszcze nie było. Niezwykłe efekty magiczne w mistrzowskim wykonaniu szczecińskich iluzjonistów, specjalnie dla najmłodszych.

Magiczne Mikołajki dedykowane są dla młodszych widzów, ale nie zabraknie też atrakcji dla dorosłych. Babciu, Dziadku przyjdź z wnuczkiem na przedstawienie. Wystąpią Alexander oraz Patryk Kowalski ze Szczecina. W wykonaniu iluzjonistów przedstawione będą autorskie programy pełne magicznych efektów i zaskakujących gagów. Niektóre efekty prezentowane po raz pierwszy! Będziemy mogli zobaczyć zaskakujące efekty, atrakcyjne dla całej rodziny, w większej części interaktywne.

Teatr Iluzji w Szczecinie od lat propaguje nowoczesną sztukę iluzji organizując różne przedstawienia, wystawy i warsztaty iluzjonistyczne. Ich pokazy zawsze cieszą się wielkim powodzeniem i uznaniem publiczności. Na bieżąco wprowadzamy nowe efekty iluzjonistyczne z różnych kategorii sztuk magicznych. Np: mentalmagii, dużej iluzji, mikromagii, iluzji komicznej oraz inne eksperymenty z udziałem widzów.

Alexander wraz z asystentką i tancerkami od lat bawi publiczność w kraju i zagranicą. Występowali w renomowanych hotelach, na promach pasażerskich w kasynach i teatrach.

P i K – Patryk Kowalski iluzjonista młodego pokolenia, z wielkim powodzeniem prezentuje swoje niezwykłe sztuki magiczne z matematyczną dokładnością. Ma za sobą dziesiątki udanych pokazów.

Bilety: dla dzieci, seniorów 15 zł. Pozostali 20 zł w przedsprzedaży dostępne online @TUTAJ i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście “I”, CIT – Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej). Bilety można nabyć także w dniu przedstawienia w DK „13 Muz” w cenie 20 i 25 zł.

Udostępnij