Domowy Animator Kultury ONLINE: Książkowe warsztaty /PREMIERA

1222
0
Udostępnij
Kiedy:
kwiecień 4, 2020 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-04-04T00:00:00+02:00
2020-04-05T00:00:00+02:00

Domowy Animator Kultury, czyli analogowe warsztaty, doskonale znane i lubiane, odbywające się ciągu roku w Domu Kultury „13 Muz”  przeniesione w przestrzeń Internetu.

 

Książkowe warsztaty – mistrzostwo papierowej architektury

Fot. Robert Stachnik

04.04.2020 (sobota), godz. 12.00 – www.13muz.eu oraz www.facebook.com/13muz/

Wejdźcie na pokład papierowego jachtu i wyruszcie z nami w rejs dookoła świata. Popłyniemy przez bezkresny błękit, lodowatą arktyczną biel, szalejący sztorm,  aż trafimy do najpiękniejszego miejsca na świecie. 

Tym razem nasze warsztaty będą o cudownie prostej, choć skomplikowanej w swojej papierowej strukturze, zabawnej książce, która skradnie serce każdego – nawet najbardziej wybrednego czytelnika, o książce – mistrzostwie papierowej architektury – i nadzwyczajnym pop-up, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, o książce – zapierającej dech, inspirującej a przede wszystkim edukacyjnej.

Zanurz się z nami w niezwykłej książce, by zachwycić się niesamowitym światem podmorskiej natury. Czy wiesz, co kryje się pod powierzchnią oceanu? Czy zdołasz wypatrzyć wszystkie ryby i zwierzęta żyjące w głębinach? Na naszych warsztatach nie tylko poznamy wyjątkową książkę, ale sprawdzimy jeszcze, co podpowie nam wyobraźnia po jej przeczytaniu…

O książkach, których nie da się po prostu przeczytać, nie da się ich tylko przejrzeć – ot tak otworzyć, przekartkować i zamknąć, też nie da się, o książkach, które prawie nie mają słów, a uczą więcej niż podręczniki, opowie i animacje poprowadzi wielbicielka książek – Aleksandra Głowacka.

PREMIERA w tym miejscu odbyła się w sobotę w samo południe!

Film z warsztatów jest już dostępny  – kliknij i oglądaj

 

Udostępnij

Dostępność cyfrowa