do 30.11. / „Ile przepowiedni się sprawdziło?”

1184
0
Udostępnij
Kiedy:
czerwiec 15, 2021@00:00 – listopad 30, 2021@23:59 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-06-15T00:00:00+02:00
2021-11-30T23:59:00+01:00

„Ile przepowiedni się sprawdziło?”

Współczesny porządek świata kontra Lemowska wizja przyszłości stanowi odpowiedź na postawione przez nas projektowe pytanie „Ile przepowiedni się sprawdziło?”. W poszukiwaniu odpowiedzi prosimy o pomoc wszystkich twórców amatorów i profesjonalistów, artystów, pasjonatów, fanów twórczości s.f. oraz wielbicieli Stanisława Lema.

Literackie przepowiednie pisarza, filozofa oraz futurologa stały się wytycznymi do podjęcia działań edukacyjno-animacyjnych, przedsięwzięć stymulujących kreatywność i twórczą aktywację uczestników projektu.

Jeżeli posiadacie wiedzę lub jesteście animatorami albo autorami projektu (w każdej dziedzinie sztuki, m.in. fotografia, teatr, kino, muzyka etc.) obejmującego swoim zakresem motywy lemowskiej twórczości zapraszamy do podzielenia tym z nami… ze wszystkimi!

Najciekawsze projekty zrealizujemy wspólnie – budżet projektu zakłada wsparcie techniczne, miejscowe, promocyjne i drobną pomoc finansową (jej wysokość będzie określana na etapie oceny projektów) przeznaczoną na pokrycie kosztów realizacji zadania.

Zachęcamy do twórczej aktywności tych wszystkich, którzy pragną podzielić się własną futurystyczną wizją świata.

Czekamy na wasze projekty do 30.11.2021, które możecie przesyłać do na adres: k.robak@13muz.eu w tytule wiadomości wpisując „Ile przepowiedni się sprawdziło?”.

Zaakceptowane przez Dom Kultury „13 Muz” aktywności będą udostępnione publiczności w przestrzeni Pałacu pod Głowami, siedzibie naszej instytucji, nieodpłatnie.

Działania odbywają się w ramach projektu „Ile przepowiedni się sprawdziło?” w ramach programu „Edukacja kulturalna”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Wydarzenie na FB

Udostępnij

Dostępność cyfrowa