8 Rąk: „Przemiana?”

285
0
Udostępnij
Kiedy:
Listopad 23, 2019@19:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2019-11-23T19:00:00+01:00
2019-11-23T19:15:00+01:00
Koszty:
10

Zespół teatralny 8RĄK tworzą dawni członkowie Studia Pantomimy Politechniki Szczecińskiej. Napędzani siłą tworzenia chcą raz jeszcze wypowiedzieć się poprzez formę teatralną, która ich ukształtowała, w konwencji, której nigdy nie próbowali się wymknąć oraz oddać hołd ich mistrzom i przyjaciołom sprzed lat.

Spektakl „Przemiana ?” jest próbą odpowiedzi na pytania towarzyszące człowiekowi na każdym etapie życia: Czy ludzie są zdolni do przemiany? Może zmieniamy jedynie świat wokół nas, a sami pozostajemy niezmienni? Może tylko dostosowujemy się do sytuacji, wewnętrznie zakorzenieni w swoim jedynym, niepowtarzalnym jestestwie? Obserwujemy innych i staramy się dopasować, chcemy być lepsi, opowiadamy się za czymś, podejmujemy próby modyfikacji naszego „centrum”, ale czy zmiana zachodzi? Czy w ogóle jest możliwa? A może nie od nas to zależy?

Scenariusz i reżyseria: praca zespołowa.

  • Aktorzy: Grażyna Czarnecka, Janusz Dymsza, Katarzyna Hortyńska, Anna Lewandowska, Danuta Romanowska-Sroczyk
  • Muzycy: gitara – Regular John, perkusja – Michał Hortyński
  • Światła: Arkadiusz Sienkiewicz
  • Zdjęcia: Ewa Gawdzińska

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży @dostępne ONLINE i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej). Bilety także dostępne w dniu spektaklu przed wejściem do Sali Kominkowej w DK „13 Muz”.

Udostępnij