Wydarzenie przeniesione z 14.11. na 31.12. ONLINE / „No to gramy!” – koncert i słuchowisko. Wydarzenie dla dzieci od 5 lat

152
0
Udostępnij
Kiedy:
Listopad 14, 2020@16:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-11-14T16:00:00+01:00
2020-11-14T16:15:00+01:00

14.11.2020 sobota g. 16:00

Koncert i słuchowisko na żywo inspirowane książką Marianny Oklejak „No to gramy! Muzyczna awantura od Little Richarda do Björk” wydawnictwa Harper Collins. Marianna Oklejak, znana z serii książek o Basi, prezentuje kolejną autorską książkę. Tym razem na warsztat bierze muzykę i wraz z trojgiem bohaterów zabiera nas w bajecznie kolorową, pełną ciekawostek i dźwięków podróż w przeszłość – dalszą i bliższą, od Little Richarda do Bjӧrk. Co się stanie, gdy zostawicie w domu samym sobie Psa, Fretkę i Małego króliczka? Będzie awantura. Pies i Fretka – melomani i didżeje, spróbują wyrobić muzyczne ucho królika, wskoczą do gramofonu i … oj będzie się działo.

W rolę zwierzaków – bohaterów książki wcielą się, lub raczej przechwycą i przefiltrują przez siebie artystki: Marianna Oklejak i Joanna Bronisławska (ASI MINA).

Koncert ramach projektu „W Szczecinie TWORZĘ SIĘ! – twórcze poszukiwania w 75. rocznicę polskiego Szczecina”.

Udział dziecka do 5 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Czas trwania wydarzenia: 60 min
Miejsce: Sala Kominkowa
Wstęp wolny – liczba miejsc jest ograniczona

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach, objętych monopolem państwa zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Wydarzenie na FB

Link do wejściówek

Udostępnij