26.11. / Babilon vol. 10 – „Królestwo za ciepły, słoneczny dzień!”

728
0
Udostępnij
Kiedy:
listopad 26, 2021@19:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-11-26T19:00:00+01:00
2021-11-26T19:15:00+01:00

26.11.2021 piątek g. 19:00

Zapraszamy na dziesiątą już edycję imprezy wyłącznie dla kobiet.

W programie:
1. Spotkanie i rozmowa z prawdziwym „człowiekiem orkiestrą”, Ireneuszem Skoczką. Nie sposób w kilku słowach opisać rozmachu jego działalności, ale warto przypomnieć, że Ireneusz jest nauczycielem, lutnikiem-budowniczym gitar klasycznych, projektantem i twórcą unikatowej biżuterii wykonywanej z najwyższej jakości „drewna gitarowego” (będzie ją można obejrzeć i przymierzyć na miejscu). Wreszcie jest on również, a może w głębi duszy przede wszystkim, muzykiem-gitarzystą klasycznym. To spotkanie jest opowieścią o długiej drodze, pasjach, trudnych wyborach pomiędzy rzeczami, które się całym sercem kocha, a także o tworzeniu, które towarzyszy artystom nawet we snach… Ireneusz Skoczka to zaiste „człowiek orkiestra” i trudno byłoby odbyć z nim spotkanie rozmawiając o jednych jego pasjach bez poznania innych. Recital gitarowy w wykonaniu naszego wspaniałego gościa będzie znakomitym zwieńczeniem tej rozmowy.

2. Trzecie już spotkanie z Anitą Koman, utalentowaną i charyzmatyczną wizażystką, a dodatkowo właścicielką Studia Wizażu i Pielęgnacji, gdzie na co dzień oddaje się swojej profesjonalnej pasji. W dziesiątej edycji Babilonu i trzeciej części swojej prezentacji, Anita Koman nawiąże do sposobów doboru makijażu i biżuterii – podczas listopadowego spotkania wykorzysta autorską kolekcję naszego wcześniejszego gościa, Ireneusza Skoczki. Ta część, podobnie jak podczas wcześniejszych spotkań, odbędzie się z udziałem publiczności. Panie będą miały okazję się sprawdzić, jak dobrać makijaż do biżuterii oraz jakie zasady tym rządzą w zależności od jej rodzaju, wielkości, koloru, czy faktury.

3. Recital gitarowy Ireneusza Skoczki stanowił będzie prezentację, a raczej afirmację miłości do klasycznej muzyki gitarowej tego niezwykle uzdolnionego twórcy. A szczególną miłością obdarzył on muzykę hiszpańską, pełną pasji i słońca, za które chętnie o tej porze roku oddalibyśmy niejedno królestwo właśnie.

Prowadzącym oraz autorem scenariusza jest szczeciński Grek, Mitro Dymitriadis!   

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp wolny – ograniczona liczba miejsc / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Wydarzenie na FB

Link do wejściówek

Udostępnij

Dostępność cyfrowa