23.01. / Urodziny Gałczyńskiego, patrona Domu Kultury „13 Muz”

443
0
Udostępnij
Kiedy:
styczeń 23, 2022@17:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2022-01-23T17:00:00+01:00
2022-01-23T17:15:00+01:00

23.01.2022 niedziela g. 17:00

Dom Kultury „13 Muz” ma zaszczyt zaprosić na „Urodziny Gałczyńskiego”, czyli program poświęcony sylwetce naszego patrona – Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego z okazji 117. rocznicy urodzin poety.

Oprócz samego poety – tradycyjnie już – swoją wizytą zaszczycą nas także goście specjalni tego wieczoru, czyli Zielona Gęś, Hermenegilda Kociubińska oraz profesor Bączyński, który przedstawi sylwetkę naszego, także szczecińskiego, wieszcza. W tych rolach wystąpią aktorzy z Teatru Janusza z Salonu Artystycznego Seniorów, dla których wciąż nieustającą inspirację stanowi słynny „Teatrzyk Zielona Gęś”. Nie zabraknie także piosenek wykonaniu naszych SAS-owych artystów.

Publiczność proszona jest o zabranie ze sobą szamańsko-karnawałowego nastroju, dużą porcję poczucia humoru a nawet nonsensu. Wszyscy goście będą mile widziani, a najbardziej ci, których u nas jeszcze nigdy nie było.

Program przygotowali artyści Salonu Artystycznego Seniorów i Teatru Janusza z Domu Kultury „13 Muz” pod opieką artystyczną Janusza Janiszewskiego.

Salon Artystyczny Seniorów SAS – to grupa aktywnych szczecińskich seniorów działających od kilku lat w Domu Kultury „13 Muz”, która przygotowuje programy artystyczne, spektakle teatralne i kabaretowe, projekcje filmów, wystawy plastyczne, prezentacje poetyckie i muzyczne – nie tylko dla seniorów.

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp wolny – ograniczona liczba miejsc / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Fot. Robert Stachnik

Wydarzenie na FB

Link do wejściówek

Udostępnij

Dostępność cyfrowa