17.12. / „Zbliża nas świąteczny czas” – wigilijny program artystyczny Salonu Artystycznego Seniorów SAS z Domu Kultury „13 Muz”

456
0
Share:
Kiedy:
grudzień 17, 2021@18:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-12-17T18:00:00+01:00
2021-12-17T18:15:00+01:00

17.12.2021 piątek g. 18:00 / Brak wolnych miejsc – wszystkie wejściówki zostały już pobrane

Spotkajmy się razem w przedświątecznej atmosferze, aby przywołać nastrój zbliżających się świąt.

Program artystyczny przygotowany przez seniorów – artystów z Salonu Artystycznego Seniorów SAS działającego od czterech lat w Domu Kultury „13 Muz”. W programie znajdą się wiersze o tematyce świątecznej nawiązujące do rodzimej tradycji, ale także te o charakterze bardziej uniwersalnym – o przyjaźni, tolerancji, dobroci, przebaczeniu i wzajemnej życzliwości. Będzie też okazja zaśpiewać wspólnie ulubione pastorałki.

Program:
1. Spektakl świąteczny „Gwiazda” w wykonaniu Teatru Eliksir.
2. „Poetycki opłatek” – wiersze o tematyce świątecznej przygotowane przez aktorów Teatru Janusza z Domu Kultury „13 Muz” oraz własne utwory naszych senioralnych poetów z Grupy Poetyckiej „In Versum”.
3. „Pastorałki polskie” w wykonaniu wokalistów z Grupy Wokalnej SAS – specjalnie w ten przedświąteczny czas przygotowaliśmy kolędy, które zaśpiewamy wspólnie z publicznością.

Salon Artystyczny Seniorów SAS – to grupa aktywnych szczecińskich seniorów działająca od czterech lat w Domu Kultury „13 Muz, która przygotowuje programy artystyczne, spektakle teatralne i kabaretowe, projekcje filmów, wystawy plastyczne, prezentacje poetyckie i muzyczne nie tylko dla seniorów.

Opieka artystyczna SAS: Janusz Janiszewski
Grupa Wokalna: Pauline Lemańska

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp wolny – ograniczona liczba miejsc / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Wydarzenie na FB

Link do wejściówek

Share:

Dostępność cyfrowa