17.04. – wydarzenie odwołane / „Mali dyplomaci”, czyli spotkanie na najwyższym poziomie – wydarzenie artystyczne dla dzieci

473
0
Udostępnij
Kiedy:
kwiecień 17, 2021@10:00 – 11:45 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-17T10:00:00+02:00
2021-04-17T11:45:00+02:00

17.04.2021 / W związku z zamknięciem instytucji kultury do 18 kwietnia wydarzenie nie odbędzie się. Przepraszamy za zmiany w programie.

Tym razem motywem przewodnim dla naszych twórczych działań będzie książka Łukasza Walewskiego „Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat” – o tym czym jest savoir-vivre i, że etykieta to nie tylko naklejka na słoiku, że szparagi kroi się widelcem, gdzie koniecznie należy zdjąć czapkę, kto pierwszy wchodzi i wychodzi i dlaczego zawsze trzeba „puszczać dziewczynki przodem” … no i o tym, że jest jeszcze wiele, wiele i wiele więcej innych zasad, których uczą nas rodzice a my nie bardzo wiemy skąd one się wzięty i czemu musimy się do nich stosować?

O tym, że warto te zasady znać opowie Ola Głowacka. Na co dzień specjalista w zakresie arteterapii dziecięcej. Od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień zastępca dyrektora, wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. W swojej pracy wykorzystuje elementy pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka projektów warsztatowych dla najmłodszych.

Zapraszamy najmłodszych artystów na twórcze spotkanie „O dobrym wychowaniu, właściwym zachowaniu, manierach i zasadach, a także o tym, skąd się wzięły. Bo popatrz: dlaczego niektóre nam pasują, a innych zupełnie nie mamy ochoty przestrzegać? I dlaczego ich mimo to przestrzegamy, wierząc, że jednak warto?”.

Udział dziecka do 5 lat możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Udział w wydarzeniu odbywa się bez butów.

Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana

Bilety: dziecko 15 zł / opiekun 15 zł / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Wydarzenie na FB

Link do biletów: g. 10:00 (5-6 lat), g. 11:00 (6-7 lat)

Fot. Robert Stachnik

Udostępnij

Dostępność cyfrowa