10.04. – wydarzenie odwołane / Kamil Żongler: „Boom, Boom”

570
0
Udostępnij
Kiedy:
kwiecień 10, 2021@14:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-10T14:30:00+02:00
2021-04-10T14:45:00+02:00

10.04.2021 / W związku z zamknięciem instytucji kultury do 18 kwietnia wydarzenie nie odbędzie się. Przepraszamy za zmiany w programie.

Spotkania ruchowe dla dzieci i dorosłych z elementami sztuki cyrkowej prowadzone są w formie zabawy – usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości, a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Spotkania wypełnione są po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami. Spotkania dostosowane są do każdej grupy wiekowej.

Spotkania prowadzi Kamil Żongler Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze zdwojoną siłą.

Dzieci od lat 5 mogą brać udział w spotkaniu bez obecności opiekuna.
Liczba miejsc ograniczona.
Spotkania odbywają się bez butów.

Czas trwania 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana

Bilety: dziecko 15 zł / opiekun 15 zł / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Wydarzenie na FB

Link do biletów

Fot. Robert Stachnik

Udostępnij

Dostępność cyfrowa