07.03. / „Mamy to w nosie, czyli spektakl bakterio-logiczny” – premiera

1324
0
Share:
Kiedy:
marzec 7, 2021@14:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-03-07T14:30:00+01:00
2021-03-07T14:45:00+01:00

07.03.2021 niedziela g. 14:30

„Mamy to w nosie…” dosłownie, bo dokładnie tam gromadzą się bakterie, wirusy, mikro-biomy, gronkowce i kto wie co jeszcze… Ale mało kto wie, że od tego, co mamy w nosie zależy jak będziemy chorować. Ale czy musimy chorować? A w ogóle to gdzie żyją bakterie? Czym zajmują się wirusy? Czy wszystkie drobnoustroje są dla nas groźne? Czy asystentka laboratoryjna Hegel boi się zarazków?

Na te i wiele innych pytań odpowie dział mikrobiologiczny Laboratorium Pana Kleksa. Docent Pigwa i jego nieco szalona asystentka Hegel odbędą spotkanie z najmniejszymi mieszkańcami naszej planety. W bajkowym świecie Laboratorium Pana Kleksa, bakterie i wirusy można nie tylko podejrzeć, ale i z nimi porozmawiać. Będzie to pełna przygód podróż do mikroświata, a jak wiadomo, podróże kształcą!

Zapraszamy na nietypowy spektakl o… florze bakteryjnej nosa i jej mieszkańcach wszystkie dzieci od 5 lat.

Obsada: Agata „Hegel” Ilnicka, Jakub Henke, Karolina Sabat, Paweł Królik, Łukasz Kowalski, Kamil Malecki, Stefan Królczyński, Marcin Jabłoński
Technika: Jakub Siwy
Scenariusz: Jakub Henke
Reżyseria, scenografia, kostiumy: Jakub Henke, Łukasz Kowalski, Paweł Królik

Produkcja: Dom Kultury „13 Muz”

Udział dziecka do 5 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Prosimy o zakup biletów zgodnie z kategorią wiekową uczestnika.

Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Kominkowa
Bilety: dziecko 20 zł, opiekun 20 zł

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Wydarzenie na FB

Link do biletów

Share:

Dostępność cyfrowa