08.12. / „Jesteś moja miłością” – koncert przedświąteczny Julity Kożuszek

755
0
Share:
Kiedy:
grudzień 8, 2023@18:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-12-08T18:00:00+01:00
2023-12-08T18:15:00+01:00

08.12.2023 piątek g. 18:00

Serdecznie zapraszamy na ciepły, nastrojowy, pełen wzruszeń koncert z najpiękniejszymi polskimi piosenkami lat 70-tych.

Podczas tego muzyczno-słownego wieczoru będą mieli Państwo okazję do zatrzymania się i chwilowej zadumy. A dzięki pięknym piosenkom i wierszom na spotkanie „z sobą samym”, na wyciszenie, przytulenie siebie i swojego serca.

W programie usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Ireny Santor, Anny German, Violetty Villas, Ludmiły Jakubczak.

W związku ze zbliżającymi się świętami usłyszą Państwo także kolędy poprzedzone poezją ks. Jana Twardowskiego, a także dwa klasyczne utwory Fryderyka Chopina.

Przy fortepianie: Marek Kwarta
Przy mikrofonie: Julita Kożuszek
Kostiumy: Viola Śpiechowicz

Julita Kożuszek – ur. w Szczecinie, absolwentka Liceum Muzycznego w Poznaniu. Aktorka scen muzycznych, ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zadebiutowała jeszcze jako adeptka rolą Marii w musicalu West Side Story. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina na wydziale Pedagogiki Baletu. Choreografka, reżyserka, wokalistka i aktorka związana z teatrami: Roma, Rampa, Teatr na Woli, Teatr Kamienica, Teatr Komedia w Warszawie. W 1997 zagrała Polly w Operze Żebraczej wystawionej na deskach Szczecińskiej Opery. Przez 10 lat grała w Dzienniku Telewizyjnym Jacka Fedorowicza. Ma na koncie kilkanaście ról teatralnych i serialowych. Od lat realizuje autorskie programy będąc jednocześnie managerem. Jest laureatką Złotego Liścia Retro oraz Stypendystką MKiDN. Współpracuje z telewizją. Dzieciom znana przede wszystkim jako głos Świnki Peppy.

Marek Kwarta – ukończył szkołę muzyczną w Pucku (woj. pomorskie) w klasie fortepianu. W 2020 roku obronił z wyróżnieniem tytuł magistra sztuki na Wydziale Edukacji Muzycznej Akademii Sztuki w Szczecinie ze specjalnościami dyrygentura chóralna i fortepian jazzowy, a w 2023 tytuł magistra na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu. Od 2022 studiuje kompozycję i teorię muzyki na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Pracuje na macierzystej uczelni oraz regularnie występuje jako pianista, gitarzysta i chórzysta, a także komponuje i aranżuje.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: 35 zł / 40 zł (w dniu koncertu) / www.biletomat.pl

Bilety są dostępne na stronie: www.biletomat.pl i w punkcie stacjonarnym biletomatu: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” (Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – punkt w CIKiT znajduje się po lewej stronie). Punkt stacjonarny biletomatu czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Wydarzenie na FB

Share:

Dostępność cyfrowa