03.10. / „Cztery pory roku” – program poetycko-muzyczny. Prezentacja twórczości poetów grupy poetyckiej Salonu Artystycznego Seniorów z DK „13 Muz” – w ramach „Weekend seniora z kulturą”

695
0
Udostępnij
Kiedy:
październik 3, 2021@17:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-10-03T17:00:00+02:00
2021-10-03T17:15:00+02:00

03.10.2021 niedziela g. 17:00

 

W ramach aktywności twórczej Salonu Artystycznego Seniorów działającego w Domu Kultury „13 Muz” powstała grupa poetycka, która stworzyła dla Państwa specjalny program składający się z utworów napisanych przez naszych poetów. Jest to pierwsza okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności i pochwalenia się własną twórczością poetycką. Prezentacje wierszy uzupełni i wzbogaci piękna muzyka grana na żywo przez różnych wykonawców.

Weekend seniora z kulturą
Wydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach której w pierwszy weekend października (2 i 3.10.) seniorzy mogą skorzystać bezpłatnie lub za symboliczną opłatą z oferty instytucji kultury w całej Polsce.

Z tejże okazji swoją szeroką działalność artystyczną i animacyjną przedstawi również Salon Artystyczny Seniorów z Domu Kultury, zachęcając wszystkich seniorów do korzystania z oferty kulturalnej różnych instytucji – w tym oczywiście naszej – oraz włączenia się do aktywnego uczestnictwa w kulturze, także poprzez udział w działalności różnych grup twórczych w ramach szeregu propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego.

Opieka artystyczna nad wydarzeniem: Janusz Janiszewski

Miejsce: Sala Kominkowa

Wstęp wolny – ograniczona liczba miejsc / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Fot. Robert Stachnik

Wydarzenie na FB

Link do wejściówek

Udostępnij

Dostępność cyfrowa