25.04.-odwołany / Szczecińskie Wierszogranie – Antoni Muracki

Udostępnij

25.04.2022 poniedziałek g. 19:00 / Z przyczyn od nas niezależnych koncert został odwołany – przepraszamy za zmiany w programie.

Antoni Muracki – pieśniarz, poeta, kompozytor, tłumacz i muzyk. Członek ZAiKS, występował w kabarecie „Nowy Świat” i „Warsztat”, brał udział w licznych programach radiowych (PR III, Radio Zet) i telewizyjnych („Powrót bardów”), jest twórcą programów literackich i kabaretowych, autorem, kompozytorem, wykonawcą i tłumaczem.

Od 2004 – prowadzi własną scenę muzyczno-kabaretową „Salonik z kulturą”, gdzie prezentuje twórczość wybitnych postaci polskiej piosenki i kabaretu, czasem jazzu i teatru, oraz własne utwory.

Od ponad 40. lat wykonuje swoje niebanalne pieśni, próbujące wzruszać i zachwycać, rozśmieszać i zmuszać do myślenia. Bogate w warstwie harmonicznej, posiadają nierzadko urzekającą melodyjność. A poza tym zawsze mają coś do powiedzenia słuchaczowi – o ludziach, emocjach, miłości czy relacjach z drugim człowiekiem. Koncerty artysty to spektakle satyryczno-liryczne, o dużym ładunku emocjonalnym, który niosą zarówno tekst, muzyka, jak i dojrzałe wykonanie.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa