Slow Activity Movement, są to zajęcia przywracające sprawność na każdej płaszczyźnie naszego organizmu. Znajdziemy tu mieszankę – jogi, animal flow, treningu medycznego, treningu powięziowego oraz medytacji.

Dzięki tym zajęciom nabierzesz sprawności, lekkości poruszania się, zwinności, siły, wysmuklisz sylwetkę oraz poprawisz swoją postawę. Przywrócisz swoje łańcuchy mięśniowe do pracy w poprawnych płaszczyznach, skupisz się na sobie, odstresujesz i dotlenisz. Osiągniesz harmonię pomiędzy swoimi półkulami mózgu, skoordynujesz je przy jednoczesnym oderwaniu ich od pracy, stresu i natłoku myśli. Dowiesz się, co to znaczy znaleźć się tu i teraz i być wolnym.

Wykonasz pracę nad najważniejszymi centrami energetycznymi swojego ciała umysłu oraz ducha, co pozwoli Ci zrzucić z siebie ciężar zbierany w ciągu całego dnia. Osiągniesz stan harmonii wewnętrznej i zewnętrznej, odstresujesz się i zrelaksujesz.

Po sesji ruchowej połączonej z sesją oddechową, następuje relaksacja oddechowa przy misie kwarcowej, często również przy tankach oraz misach tybetańskich. Instrumenty te strojone są w częstotliwości 432Hz czyli częstotliwości dźwięków występujących w naturze – takich jak, np. szum fal, drzew czy też śpiew ptaków. Jest to częstotliwość lecznicza dla organizmu ludzkiego, zbudowanego w większości z wody. Druga część zajęć odbywa się na leżąco.

Sesja ćwiczeń oraz relaksacji odbywa się na boso.

Zajęcia odbywają się w niedzielę o g. 18:00 w Sali Lustrzanej.

Uwaga! W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa zajęcia zostały zawieszone.

Prowadzenie: Jagoda Feszczak.

Kontakt tel. 737 614 666, e-mail: j.feszczak@gmail.com oraz przez FB

Wstęp 30 zł.

Obejrzyj zajęcia online

Zapisy i opłaty oraz dodatkowe informacje: Jagoda Feszczak, tel. 737 614 666, j.feszczak@gmail.com