Fascynacja bębnami djembe rozpoczęła się u niego od spontanicznych spotkań z przyjaciółmi w okolicach 1999 r. Grali wszędzie, gdzie tylko było możliwe, w parkach w lasach, na ulicach, w górach, nad morzem. Około 2003 roku rozpoczęły się wyjazdy z grupami teatralnymi m.in na festiwal w Zbąszyniu oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne ze Szczecińskim Big Bandem prowadzonym przez Piotra Okrzyńskiego. W okolicach 2007 rozpoczął się u niego silny okres fascynacji kulturą zachodniej Afryki oraz intensywna fascynacja tradycyjnymi rytmami afrykańskimi granymi na bębnach Djembe. W lutym 2007 dołączył do zespołu KREJZI LOKOMOTIV tworzonego m.in. przez Daniela Kaczmarczyka oraz Piotra Rejdaka z zespołu DIKANDA. Doświadczenie muzyczne zdobywał również podróżując po festiwalach w Polsce oraz Europie z folkowym zespołem TRYZNA przez 5 lat odwiedzając Norwegię, Szwecję, Niemcy, Francję, Danię. Zespół specjalizuje się w rekonstrukcji muzyki średniowiecznej. Początek 2007 to rozpoczęcie nauki gry na bębnach djembe u Leszka Wiszniewskiego z zespołu CZERWONE DRZEWO. Styczeń-luty 2009 to jego miesięczny pobyt w KONAKRY, stolicy GWINEI w Zachodniej Afryce zapoczątkował kolejny etap rozwoju muzycznego oraz nauki u takich mistrzów bębnów djembe jak MUCTAR TOURE oraz Sana Camara.

Przez ostatnie 3 lata do dziś jest członkiem projektu muzycznego KUKUA DJEMBE, który odtwarza rytmy zachodnioafrykańskie biorąc udział w festiwalach, festynach, wydarzeniach sportowych promujących miasto Szczecin oraz innych wydarzeniach kulturalnych.

Równolegle współtworzył zespół IMBRIDUS, formacja poznańsko-szczecińska skupiająca się na rekonstrukcji muzyki historycznej.

Współpracuje również jako aktor z teatrem Bomba Bomba. Co jakiś czas bierze udział w produkcjach filmowych jako statysta współpracując z Grażyną Nieciecką z Teatru Pleciuga w Szczecinie.

W trakcie swych muzycznych podróży spotkał na swej drodze szczecińską tancerkę Magdalenę Prieditis, którą również wspiera grając na bębnach Djembe w trakcie tanecznych spotkań oraz eventów.

Na co dzień stacjonuje w Szkole Tańca Milagro w Szczecinie, gdzie prowadzi spotkania muzyczne z osobami zainteresowanymi grą na afrykańskich bębnach oraz współpracuje z Donatą Liszczak właścicielką szkoły, która zajmuje się wieloma rodzajami tańców.

Jego zainteresowania światem perkusjonaliów nie tylko obejmują afrykańskie bębny djembe, ale również takie instrumenty perkusyjne jak indyjskie bebny Kanjira, tureckie Darbuki oraz Doumbek używane do tańca brzucha, bębny obręczowe oraz bębny bałkańskie Baraban, na których odtwarza się tradycyjne rytmy Bułgarskie, które przypominają mu czasy dzieciństwa spędzone w Bułgarii…

Obecnie rezydent „13 Muz” w Szczecinie oraz członek zespołu Sunny Side Trio (muzycy z wieloletnim doświadczeniem: wokalistka Beata Kuczyńska, gitarzysta Jerzy Kudlik oraz perkusjonista Christo Krzysztof Radew. Z wielką radością poruszają się po wielu stylach muzycznych, takich jak swing, bossa nova, ballady jazzowe, jak również rock, blues i pop. Dźwiękami muzycznych evergreenów wyrażają swoje uczucia, starając się robić to we własnym indywidualnym stylu).