Drodzy Rodzice i Opiekunowie, 

w szóstej już odsłonie naszego projektu o charakterze kampanii społecznej „Twoje Zdrowie jest w Twoich czystych rękach” adresowanego do dzieci przekazujemy Wam plakat „Ostateczne rozliczenie”.

Otwarcie przedszkoli wcale nie oznacza, że już jest bezpiecznie, że jest jak wcześniej – przed epidemią… Otwarte przedszkola oznaczają, że teraz jeszcze bardziej musimy uważać, a przede wszystkim uważać i dbać o siebie powinny nasze dzieci. Dlatego nasz kolejny plakat to ukryty pod postaciami superbohaterów przekaz do naszych podopiecznych, o tym, że pokonać wirusa i ostatecznie przestać się go bać będziemy mogli tylko wtedy, kiedy wspierając i uzupełniając działania zapobiegawczo-ochronne dopilnujemy zawsze czystych rąk.

Kliknij w plakat w celu powiększenia go.

Jak zwykle zachęcamy i namawiamy do pobrania plakatu i prosimy o przekazanie go dalej.

Koordynacja projektu i tekst: Maja Olendzka

Piecza pedagogiczna, ilustracje: Aleksandra Głowacka

Grafika projektu i skład: Damian Wójcik

Przypominamy, że projekt „Twoje zdrowie jest w Twoich czystych rękach” jest adresowany do dzieci i skupia się na działaniach edukacyjnych podejmujących temat wirusa, epidemii, higieny i zasad bezpieczeństwa w trakcie kwarantanny. Celem projektu jest przekazywanie dzieciom, tematycznych informacji w formie zabawy, filmów instruktażowych i krótkich treści.

Projekt jest prowadzony na naszej stronie internetowej (www.13muz.eu) oraz na profilu fb (www.facebook.com/13muz/), gdzie cyklicznie są umieszczane kolejne elementy kampanii.

Bezpośredni link do kampanii.