Lubkowe warsztaty – cykl sensoryczno-emocjonalnych warsztatów dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich opiekunów.

Warsztaty są świetną przestrzenią spotkania małych dziewczynek i chłopców – odważnych i nieśmiałych, urodzonych mówców i upartych milczków, małych odkrywców i wielbicielek jednorożców.   Podczas spotkań obcujemy z muzyką, tańcem, rytmiką, ale przede wszystkim  używamy wyobraźni. Staramy się coraz lepiej ruszać, świadomie używać swoich rąk, nóg i głosu. Uczymy się swojego ciała w przestrzeni i łączymy różne formy ekspresji. Partnersko w warsztatach biorą udział dzieci i ich opiekunowie.  Podczas zajęć jest wesoło, energicznie i optymistycznie. 

Zajęcia odbywały się do 31 grudnia 2019 roku

 

Sztuka pozwala mu wyrażać emocje. Zagłębiając się w rozważaniach nad tym, poznał wiele dziedzin, próbujących ująć to zagadnienie w tańcu. Sięgał do filozofii jako początku rozważań, poprzez psychologię i metody dramaturgii skonstruował autorskie formy wyrazu najbliższe tańcu intuicyjnemu i ekologicznej koncepcji życia. Formy wyrazu, których używa w swojej pracy, indywidualnie dobiera do wydarzenia, osoby lub grupy. Konstruuje autorski przekaz tworząc takie wydarzenia takie jak: Wydarzenia Artystyczne, Performance, Spektakle, Warsztaty dla dzieci i dorosłych, indywidualne i grupowe.

Najważniejsze rzeczy w życiu człowieka, jego emocjonalność, nastrój, afekt, wszystko to, co kieruje naszym życiem, Krzysztof stara się okiełznać i zamknąć w formie przekazu, żeby nauczyć przetrawiać je, przetańczyć, wyzwolić, pokonać i pojednać, pokierować i zrealizować ich energię, konstruktywnie dążyć ku nowemu, dobremu, lepszemu, szcześliwszemu, a przede wszystkim swojemu i tylko swojemu, zgodnemu z tym, co w nas.

Kontakt:

+48 573 274 173                                         

tt.kiosk.ruchu@gmail.com