Lis
30
sob
Kamil Żongler: Boom warsztaty
Lis 30@14:00

Warsztaty ruchowe z elementami sztuki cyrkowej dla dzieci od 5 lat i dorosłych. Zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych z elementami sztuki cyrkowej. Warsztaty dla dzieci prowadzone są w formie zabawy – usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości, a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Warsztaty to 45 minut wypełnione po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami. Zajęcia dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Warsztaty dla dorosłych prowadzone są w formie nauki podstaw sztuki żonglerskiej.

Warsztaty prowadzi Kamil Żongler Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze dwojoną siłą.

MIEJSCE: Sala lustrzana DK „13 Muz”. Dzieci od lat 5 mogą brać udział w warsztatach bez obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów. Czas trwania zajęć 45 min.

GRUPY WIEKOWE:

  • g. 14:00 (5-9 lat),
  • g. 15:15 (10-15 lat),
  • g. 16:30 (młodzież i dorośli lat)

Bilety: dziecko 10 zł / młodzież i dorośli 10 zł dostępne @TUTAJ