Mar
23
sob
NADęTE WaRSZtATy
Mar 23@09:00

NADęTE WaRSZtATy – to cykliczne zajęcia dla dzieci przy muzyce granej na żywo przez Orkiestrę Dętą „Olimpia”. Celem warsztatów jest nauka rozpoznawania i rozróżniania emocji poprzez muzykę, którą dzieci będą tworzyć (razem z orkiestrą) słuchać jej i tańczyć w jej rytm. Na zajęciach dzieci będą poznawać instrumenty, płynącą z nich muzykę, będą uczyć się rytmów i dźwięków. Każde kolejne warsztaty podejmować będą temat innej emocji. Poza emocjami na warsztatach dzieci będą miały szanse poznać instrumenty, muzykę dętą i muzyków.

  • g. 9:00 (0-2 lat),
  • g. 10:30 (2-4 lat),
  • g. 12:00 (4-6 lat)

Udział dziecka w warsztatach jest możliwy tylko w obecności rodzica lub opiekuna. Animacje poprowadzi – Martyna Rau. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 5 zł / opiekun 10 zł dostępne TUTAJ

Kwi
6
sob
Arcydzielne Warsztaty / book me
Kwi 6@09:00

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (3-6 lat) i ich opiekunów. Książka – każdy maluch ma swoją ulubioną, często tyle razy czytaną mu przed snem, że jej treść zna na pamięć. A jaka byłaby książka, gdyby stworzyło ją dziecko?  Nie będziemy się zastanawiać – sprawdzimy to! Na kolejnych zajęciach znowu powstanie dzieło sztuki współczesnej – tym razem będzie to książka. Czy będzie napisana, namalowana, wyklejona, czy będzie o magicznych stworzeniach, a może o małym chłopcu z sąsiedniego osiedla? O tym wszystkim dowiemy się na kolejnych arcydzielnych warsztatach/book me.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

  • g. 9:00 (3 lata)
  • g. 10:00 (4-5 lat)
  • g. 11:00 (5-6 lat) 

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm