JOGA W MUZACH… online

345
0
Udostępnij

Kolejny stały element w programie Domu Kultury „13 Muz” przenosimy w przestrzeń Internetu. Ufamy, że już w nim nie zostaniemy na zawsze, ale wrócimy do analogowego, pięknego świata, który pamiętamy i który wydaje się bardziej naturalnym środowiskiem dla naszego cyklu „Joga w Muzach”. Ale, że aktualnie jest to niemożliwe staramy sobie razić na różne sposoby, żebyście byli jak najmniej stratni.

Yoga w Muzach, plan zajęć online

Spotykamy się:

Poniedziałek – 18.15

wtorek – 18.15

środa – 18.15

czwartek – 18.15

Pod tym linkiem przypominamy nasze analogowe spotkania w budynku Domu Kultury „13 Muz” przy Placu Żołnierza Polskiego.

Jogis, ponad dwa tygodnie temu nikt z nas nie przypuszczał, że nowa sytuacja będzie się przedłużać. Nasze jogowe aktywności przeniosły się do wirtualnej przestrzeni. Ponieważ życie toczy się dalej, jak większość nauczycieli jogi począwszy od najbliższej środy, 1 kwietnia, wprowadzamy opłatę za zajęcia. Mamy nadzieję, że przyjmiecie naszą decyzję ze zrozumieniem. Dziękujemy za dotychczasową wspólną praktykę. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach. Pozdrawiamy Gosia i Tomek

Zasady:

karnet na 4 wejścia do wykorzystania przez 2 tygodnie: 40 zł, pojedyncza lekcja: 15 zł. Każdy karnet jest imienny!

Wszystkie karnety kupione przed kwarantanną, zachowują ważność i będzie je można wykorzystać kiedy wrócą zajęcia stacjonarne.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć proszę wyślij mail na adres m.dorozynska@poczta.fm lub na tomaszdorozynski@me.com z potwierdzeniem przelewu. W tytule wpisz: DONACJA, oraz swoje imię i nazwisko. W wiadomości zwrotnej otrzymasz link do wirtualnego spotkania. Zajęcia niezmiennie będą się odbywać przez aplikację Zoom.

Dane do przelewu:

Małgorzata Dorożyńska

Ing 76 1050 1559 1000 0023 0100 1844

Tytuł: Donacja

Udostępnij