Grudniowy Club Tropicana !

993
0
Udostępnij
salsa & latino
Najstarsza cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce gości od ponad 23 lat w niedzielne wieczory w Szczecinie.
Salsa, merengue, bachata, kizomba, cha cha, rumba, reggaeton, tango argentyńskie itd…
Mało kto wie, że Szczecin to bardzo szczególne miejsce na salsowej mapie Polski. W SCK Kontrasty odbywała się bowiem przez ponad 17 lat najstarsza cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Nie w Warszawie, nie w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu, tylko właśnie w Szczecinie! Jest to najbardziej rozpoznawalna szczecińska impreza z Salsą oraz Latino.
Mimo smutnego faktu zamknięcia 50-letniego przybytku kultury studenckiej czyli SCK Kontrasty, impreza z tak bogatą historią nie zniknęła z kulturalnej mapy miasta. 14 sierpnia 2011r. odbyła się reaktywacja Tropicany w Rocker Club i trwała impreza w tym klubie aż do końca października 2013. Nowy rozdział rozpoczął się 3 listopada 2013r. Klub Muzyczny Browar Polski stał się w każdą niedzielę tym klubem, gdzie szczecińscy salseros i entuzjaści gorących rytmów latynoamerykańskich znaleźli swoje miejsce. Od 3 września 2017 impreza zyskała nową przestrzeń Salę Kominkową Domu Kultury 13 Muz. I tak co tydzień Waldek Kulpa (autor imprezy i przez wiele lat prowadzący jako DJ Val de Maros) zaprasza wszystkich sympatyków tej imprezy, jak i tych którzy przyjdą na nią po raz pierwszy…
Imprezę prowadzi Marlon
Wstęp 5 zł
Udostępnij

Dostępność cyfrowa