Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Fake Ears – psychodeliczna podróż w otchłani muzycznej gnozy – koncert

20 kwietnia @ 19:00

20.04.2024 sobota g. 19:00

To niezwykłe muzyczne spotkanie przeniesie nas w klimat muzyki psychodelicznej i eksperymentalnej, rodem z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. „The Fake Ears” to zespół, który nie tylko gra muzykę psychodeliczną, ale również zaprasza słuchaczy do podróży przez mistyczne krajobrazy dźwiękowe i transcendentalne doznania. Ich muzyka to nie tylko dźwięki, ale pełne zmysłowych doświadczeń audio-wizualne performance, zaś ich koncerty to nie tylko występy muzyczne, ale prawdziwe happeningi artystyczne. Sztuka wizualna, projekcje świetlne i efekty dźwiękowe tworzą hipnotyzującą atmosferę, która wciąga słuchaczy w wir psychodelicznej podróży.

Ich muzyka nie jest jednoznaczna – zmienia się, ewoluuje i inspiruje do otwarcia umysłu na nowe doświadczenia. To nie tylko zespół, to manifest artystycznej wolności i eksploracji ludzkiej psychiki przez dźwięk i obraz.

O klimat tego wieczoru zadbają:
Jerzy Pachlowski – wokal, klawisze i bas
Michał Przybyszewski – wokal, gitara elektryczna
Christo Radew – instrumenty perkusyjne
Anna Wiśniewska – wizualizacje

„The Fake Ears” nie tylko grają muzykę, ale tworzą świat, w którym dźwięk staje się mostem łączącym zmysły, umysł i duszę.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 30 zł / ulgowy 20 zł (uczniowie, studenci, seniorzy) / www.biletomat.pl

Bilety są dostępne na stronie: www.biletomat.pl i w punkcie stacjonarnym biletomatu: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” (Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – punkt w CIKiT znajduje się po lewej stronie). Punkt stacjonarny biletomatu czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Wydarzenie na FB

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
19:00

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „13 Muz”
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-551 Poland
+ Google Map

Dostępność cyfrowa