Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inspektor Jass na tropie, czyli jazz z historią w tle: Jazz Accordion

8 kwietnia @ 19:00

08.04.2024 poniedziałek g. 19:00

Kwietniowy koncert w ramach Inspektora zdominuje muzyka akordeonowa.

Jazz i akordeon – te odległe, wydawałoby się, bieguny, z biegiem lat stawały się sobie coraz bliższe, a dziś są wręcz… nierozłączne. Powstaje bowiem całe mnóstwo muzyki jazzowej tworzonej przez wybitnych akordeonistów, a wielu z nich podejmuje się również własnej interpretacji standardów jazzowych.

Muzyczną historię akordeonu opowie wam tym razem gość specjalny poświątecznego wydarzenia: Jarosław Buczkowski. Prowadzi on klasę akordeonu w poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza, a od niedawna jest także wykładowcą nowopowstałego kierunku w Akademii Sztuki w Szczecinie: jazz i muzyka rozrywkowa.

Podczas koncertu, oprócz naszego gościa, zaprezentują się również studenci i wykładowcy Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku: jazz i muzyka rozrywkowa.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy) / www.biletomat.pl

Bilety są dostępne na stronie: www.biletomat.pl i w punkcie stacjonarnym biletomatu: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” (Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – punkt w CIKiT znajduje się po lewej stronie). Punkt stacjonarny biletomatu czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Wydarzenie na FB

Szczegóły

Data:
8 kwietnia
Godzina:
19:00

Organizator

Dom Kultury „13 Muz”

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „13 Muz”
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-551 Poland
+ Google Map

Dostępność cyfrowa