do 18.12. / Galeria Tworzę się: Eksperymentalne Place Zabaw w drodze

Udostępnij

01.07. – 18.12.2022 / Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane

„Eksperymentalne Place Zabaw w drodze” to kontynuacja wyjazdowych, kameralnych warsztatów artystycznych,  realizowanych od czerwca 2021 r.  przez twórców związanych z galerią Tworzę się. To pakiet działań animacyjnych i edukacyjnych, przybliżających uczestnikom wybrane obszary sztuki, prezentowane wcześniej na wystawach w galerii Tworzę się (m.in. na Ekologicznym, Filmowym, Teatralnym i Literackim Placu Zabaw).

Działania prowadzą szczecińscy artyści, edukatorzy sztuki oraz animatorzy: Maria Dąbrowska, Karolina Gołębiowska, Dominika Wyrobek, Paweł Kula, Małgorzata Narożna, Jacek Gawroński, Paulina Ratajczak.

Większość spotkań odbywa się w terenie (szkolne boiska, przedszkolne ogródki, podwórka), pozostałe, jako lekcje sztuki, w galerii Tworzę się w okresie jesienno-zimowym.

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne, grupy twórcze, świetlice i placówki oświatowe. Spotkania są bezpłatne, odbywają się na terenie Szczecina oraz w galerii Tworzę się. Każdorazowo ustalany jest dogodny termin spotkania.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń – zapisy: tworzesie@gmail.com

Dla grup zorganizowanych przewidziane są następujące spotkania:

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa