30.11. / Koncert Charytatywny „Zaczaruj Marzenia”

76
0
Udostępnij

30.11.2020 poniedziałek

W związku z zamknięciem placówek kultury w dniach 7-29.11.2020, wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” zaplanowane w tym okresie nie odbędą się. Przepraszamy za zmiany w programie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż rozważamy przeniesienie niektórych wydarzeń zaplanowanych w okresie 7-29.11.2020 mających się odbyć w budynku instytucji przy placu Żołnierza Polskiego – część na inne terminy, a część w przestrzeń Internetu, o czym będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na profilu na FB.

„Zaczaruj Marzenia” – koncert charytatywny zorganizowany dla Danilo de Souza z Brazylii. Danilo od dziecka zmaga się ze swoją niepełnosprawnością, mimo różnych trudności udało mu się napisać i wydać książkę, która opowiada o marzeniach i o byciu innym w naszym często trudnym świecie. Pomóżmy Daniolo napisać kolejną książkę! Zebrane środki podczas akcji charytatywnej pomogą zakupić nowy komputer, który będzie jego oknem na piękny świat. Koncert jest częścią akcji charytatywnej zorganizowanej przez Mateusza Kostrzyńskiego w celu zebrania środków na sprzęt komputerowy dla Danilo de Souza. Kolejnym miłym akcentem koncertu jest pokazanie sylwetki młodego Marzyciela jakim jest Mateusz Czerniak wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. św. Brata Alberta w Szczecinie.

Więcej…

Udostępnij