30.10. / Zaduszki Jazzowe 2020 „Tym, którzy odeszli”. Koncert ze specjalnym wspomnieniem Kasi Sobczyk (w 10. rocznicę śmierci)

703
0
Udostępnij

30.10.2020 piątek g. 19:00

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

Zapraszamy wszystkich fanów jazzu i muzyki pokrewnej, ale też wszystkich, którzy chcą powspominać swoich idoli, wielkich artystów, znanych muzyków, ale też przyjaciół, znajomych, sąsiadów i tych wszystkich związanych ze szczecińską sceną muzyczną, a których już niestety między nami nie ma.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa