28.10. / Koncert „Magyar Ábránd – Węgierska fantazja”

430
0
Udostępnij

28.10.2020 środa g. 18:00

Uwaga! Brak wolnych miejsc – wszystkie wejściówki zostały pobrane

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

Koncert „Magyar Ábránd, czyli Węgierska fantazja”, to koncert muzyki polskiej i węgierskiej w wykonaniu „Woman String Trio” (skrzypce, altówka i wiolonczela). Szczecińskie Trio Smyczkowe młodych artystek z ogromnym potencjałem przedstawi własne interesujące aranżacje muzyczne utworów znanych kompozytorów polskich, jak i węgierskich. Zabrzmią m.in. kompozycje Wojciecha Kilara, Fryderyka Chopina i Andrzeja Kurylewicza, a z muzyki węgierskiej – Franza Lehara i zauroczonych węgierskimi rytmami – Vittorio Montiego i Johannesa Brahmsa. Usłyszymy też utwory węgierskiego zespołu OMEGA jak i Marka Grechuty.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa