25.10. / Koncert z cyklu „Harmonie”

461
0
Udostępnij

25.10.2020 niedziela / Koncert został przeniesiony na I kwartał przyszłego roku. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie. Przepraszamy za zmiany w programie.

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

W ramach kolejnego spotkania z cyklu „Harmonie” zapraszamy na koncert studentów i absolwentów wydziału wokalnego Akademii Sztuki w Szczecinie z klasy prof. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej; przy fortepianie Michał Landowski.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa