do 29.08. / OPERAMORE 2021

Udostępnij

21 – 29.08.2021 sobota – niedziela

OPERAMORE 2021 to siódma już edycja mistrzowskich warsztatów wokalnych, które odbędą się pomiędzy 21 a 29 sierpnia 2021 roku w Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz”.

Wydarzenie skupia młodych śpiewaków, którzy przez 9 dni intensywnej pracy mają możliwość doskonalenia techniki wokalnej i sztuki interpretacji.

Prowadzącą kursy jest Aleksandra Novina-Chacińska – znakomita pedagog, laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych i solistka operowa. Przy fortepianie towarzyszyć będzie prof. Ewa Szpakowska z Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Olga Bila – pianistka z Doniecka współpracują z Operą na Zamku i Akademią Sztuki na wydziale wokalnym w Szczecinie

Wydarzenie umożliwia młodym śpiewakom intensywny rozwój sztuki wokalnej, a koncerty i kursy uczestników dają możliwość mieszkańcom Szczecina styczności ze śpiewem klasycznym i jego kulisami.

Udział w warsztatach jest płatny – zapisy i dodatkowe informacje: a.chacinska@gmail.com

Uwaga! Na tegoroczne warsztaty nie ma już, niestety, wolnych miejsc. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem warsztatami zapraszamy jeszcze na pojedyncze konsultacje: w sobotę 21 sierpnia i w niedzielę 29 sierpnia. Szczegółowe informacje uzyskacie pisząc bezpośrednio do Aleksandry Noviny-Chacińskiej na adres: a.chacinska@gmail.com

Koncerty:
22.08. (niedziela), godz. 16:00 – koncert popołudniowy
27.08. (piątek), godz. 19:00 – koncert finałowy

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa