WIRTUALNA WYSTAWA: Może i las

Udostępnij

19.06.2020 (piątek) godz. 18.00 / Galeria Jedna Druga: „Może i las”

Wystawa została otwarta 19.06.2020. Finisaż odbył się 7.10.2020. Aktualnie jest dostępna jako wystawa wirtualna – dokumentacja online.

www.13muz.eu / www.facebook.com/13muz/ wstęp wolny, liczba miejsc nieograniczona

Wstęp wolny. W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa obowiązują zapisy: jedna_druga@13muz.eu

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

Na finisaż i spotkanie  z artystkami zapraszamy do galerii 07.10.2020 o g. 18:00 – wstęp wolny – na finisaż wejście jest możliwe tylko za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej). W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona.

Do 31 sierpnia br. ekspozycja jest dostępna jako wystawa wirtualna. Od 1 września wystawa będzie dostępna w Galerii Jedna Druga. W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa obowiązują zapisy: jedna_druga@13muz.eu

Na finisaż zapraszamy 7 października o godz. 18.00.

Wystawa została otwarta jako spacer wirtualny/dokumentacja on-line.

Grupa Supergirls Do Design: Marta Szostek / Agata Kiedrowicz

Spotkanie bezpośrednie/na żywo z artystkami zostanie przygotowane na zakończenie wystawy w postaci finisażu po wakacjach.

Wystawa „Może i las” to dwie wykreowane przestrzenie morza i lasu. Wykreowane abstrakcyjnie, jako przestrzenie multisensorycznego doświadczania koloru, formy, tekstury, zapachu, dźwięku, ale także paradoksu.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa