do 7.09. / REBUS 6×2

921
0
Udostępnij

www.13muz.eu / www.facebook.com/13muz/ YouTube / wstęp wolny

Zapraszamy na oprowadzania kuratorskie już w najbliższą sobotę 5 września w godz. 13:00 – 17:00 do Galerii Foyer. To okazja, by zobaczyć wystawę nie tylko przez ekran komputera czy telefonu, ale w tradycyjny sposób. Zastanowić się i wymienić spostrzeżeniami z autorkami prac. W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa obowiązują zapisy na mail: m.tyczka@13muz.eu do 5 września do godz.12.00.

Do 31 sierpnia br. ekspozycja była dostępna jako prezentacja wystawy online – obejrzyj pierwszą /  obejrzyj drugą

Wystawa jest dostępna dla publiczności w Galerii Foyer w Domu Kultury „13 Muz” do 7 września 2020 r. W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa obowiązują zapisy: m.tyczka@13muz.eu

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie i wydrukowanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dziękujemy uprzejmie!

Rebus 6 x 2 to wystawa prezentująca prace sześciu artystek, które działalność plastyczną, artystyczną rozwijają w Szczecinie. Każda autorka kształciła swoje umiejętności w tym zakresie w szkołach wyższych. Każda z nich prowadzi lub prowadziła działalność edukacyjną, warsztatową, bądź wystawienniczą i promocyjną. Mają w swoim dorobku udział w wielu plenerach, a ich prace były wystawiane w Polsce i za granicą. Wszystkie razem należą do Związku Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie. Prace, jakie będzie można zobaczyć na wystawie zbiorowej są zróżnicowane pod względem doboru techniki, tematu, czy ekspresji. Ich wzajemne relacje układają się w rebus, który zaczyna się od 6 x 2. 

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa