08.10. / Czwartki Literackie 13 Muz. Szczeciński Przegląd Literacki „Forma”, edycja 64

450
0
Udostępnij

08.10.2020 czwartek / Uwaga! Spotkanie zostało przeniesione na I kwartał przyszłego roku. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie. Przepraszamy za zmiany w programie. 

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

W ramach kolejnego Czwartku Literackiego zapraszamy na spotkanie z Bogusławem Kiercem i Utą Przyboś, promocję zbioru esejów „Płomiennie obojętny (o chłopcu, który chciał być Bogiem)” oraz tomu poetyckiego „Wielostronna”.

Prowadzenie: Piotr Michałowski

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa