05.10. / Już na YT / Inspektor Jass na tropie, czyli jazz z historią w tle – Chango

Udostępnij

05.10.2020 poniedziałek g. 19:00 / Brak wolnych miejsc – wszystkie wejściówki zostały pobrane

5 października na scenie Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz” w ramach cyklu Inspektor Jass na tropie, czyli jazz z historią w tle gościliśmy zespół Chango, który zaprezentował swój wielobarwny repertuar w stylu funk, jazz rock. Wprowadzenie żółtej strefy uniemożliwiło wielu posiadaczom wejściówek uczestnictwo w tym wydarzeniu. Z myślą o nich, ale też o pozostałych słuchaczach, zdecydowaliśmy się na rejestrację tego koncertu – zapraszamy!

W związku zapowiedziami dotyczącymi obostrzeń w ograniczeniu liczby miejsc (żółta strefa) na widowniach sal koncertowych, teatralnych i widowiskowych do ¼ miejsc, jesteśmy zobligowani do zmniejszenia liczby uczestników koncertu w dniu 5 października br., tj. Inspektor Jass na tropie, czyli jazz z historią w tle – Chango. Na wspomniane wydarzenie został już wcześniej wydany komplet wejściówek. Jednak w związku z ograniczeniami w imprezie będzie mogło uczestniczyć 35 osób – zadecyduje kolejność przybycia na koncert. Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą, by osoby, które zdecydują się nie wziąć udziału w wydarzeniu powiadomiły nas o tym za pośrednictwem komunikatora na FB. Przy okazji pragniemy powiadomić, że wydarzenie zostanie zarejestrowane i opublikowane na naszym kanale na YouTubie, o czym poinformujemy.

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

W październiku na scenie Sali Kominkowej gościć będziemy zespół Chango, który  zaprezentuje swój wielobarwny repertuar w stylu funk, jazz rock – czerpiący swoje korzenie w niezwykle bogatej historii tych gatunków.

Więcej…

Udostępnij

Dostępność cyfrowa