Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.

Znajdź nas

Kontakt

Dom Kultury 13 Muz

pl. Żołnierza Polskiego 2
70-551 Szczecin
tel. +48 502 383 070 (od 10:00 do 17:00)
tel./fax +48 91 43 47 173

Zespół Domu Kultury 13 Muz jest do Waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godz.10:00 do 17:00. Spotkacie nas również podczas wydarzeń.

 

Waldemar Kulpa / dyrektor / dyrektor@13muz.eu / +48 601 625 244

Maja Olendzka / z-ca dyrektora / m.olendzka@13muz.eu / +48 502 461 400

Alicja Kozub / główny księgowy / ala.kozub@13muz.eu / +48 509 805 749

Aneta Bonarska / kadry, księgowość / a.bonarska@13muz.eu / +48 694 331 996

Janusz Janiszewski / kierownik programowy / j.janiszewski@13muz.eu / +48 501 791 491

Magdalena Tyczka / organizacja wydarzeń / m.tyczka@13muz.eu / +48 508 342 131

Violina Janiszewska / organizacja wydarzeń, działania społeczne / v.janiszewska@13muz.eu / +48 601 893 777

Krzysztof Lubka / organizacja wydarzeń, warsztaty choreograficzno-taneczne / k.lubka@13muz.eu +48 573 274 173

Marta Ostasz / wynajem sal, organizacja warsztatów / m.ostasz@13muz.eu / +48 502 383 070

 

Czekamy na Wasze propozycje i uwagi dotyczące programu, piszcie lub dzwońcie :)

 

Jak do nas dojechać?

Tramwaj: 1, 2, 3, 4, 10 (pl. Żołnierza Polskiego)

Autobus: A, B, C (ul. Niepodległości)

Nocny: 531, 532 (pl. Żołnierza Polskiego)

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / Firma:

Adres e-mail:

Treść: