Dom Kultury „13 Muz”

pl. Żołnierza Polskiego 2
70-551 Szczecin
tel. +48 502 383 070 (od 10:00 do 17:00) 
tel./fax +48 91 43 47 173

 

Zespół Domu Kultury 13 Muz jest do Waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godz.10:00 do 17:00. Spotkacie nas również podczas wydarzeń.

Waldemar Kulpa / dyrektor / dyrektor@13muz.eu / +48 601 625 244

Maja Olendzka / z-ca dyrektora / m.olendzka@13muz.eu / +48 502 461 400

Alicja Kozub / główny księgowy / ala.kozub@13muz.eu / +48 509 805 749

Aneta Bonarska / kadry, księgowość / a.bonarska@13muz.eu / +48 694 331 996 
 

Aneta Małgorzata Kalityńska / administracja, inspektor danych osobowych / a.kalitynska@13muz.eu / +48 509 577 669

Janusz Janiszewski / kierownik programowy / j.janiszewski@13muz.eu / +48 501 791 491

Magdalena Tyczka / organizacja wydarzeń / m.tyczka@13muz.eu / +48 508 342 131

Marta Ostasz / organizacja wydarzeń, wynajem sal / m.ostasz@13muz.eu / +48 502 383 070

Krzysztof Lubka / organizacja wydarzeń, warsztaty choreograficzno-taneczne / k.lubka@13muz.eu / +48 573 274 173

Monika Szpener / Galeria Jedna Druga, kurator wystaw / jedna_druga@13muz.eu / + 48 504 197 128

Szymon Wasilewski / promocja, kontakt z mediami / s.wasilewski@13muz.eu / +48 509 577 671

Formularz kontaktowy
5 + 7 =