Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.

Znajdź nas

News

Poniżej przedstawiamy aktualne wydarzenia w 13 muzach:

Szczecińskie Wierszogranie: Łazar & Massier

23.10.2017 poniedziałek g.19

Koncert w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie, który od lat przygotowuje Stowarzyszenie SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna.
 
Łazar & Massier grają w składzie: Mariusz Massier - piano, akordeon, kompozycja,  Adam Mikulski - gitara, Sylwia Kamzelska - wiolonczela, Magdalena Łazar-Massier - śpiew, teksty.
 
Łazar & Massier to bardzo ciekawe i niezwykłe zjawisko muzyczne. Ich twórczość wyróżnia autorskie, niekomercyjne brzmienie z jazzową nutką, przekorne, czasami nostalgiczne, lekko kołyszące, retro. Na uwagę zasługują kompozycje M.
Czytaj więcej
dodane: 28.08.2017

Club Tropicana (salsa & latino)

22.10.2017 niedziela g.21

salsa & latino
 
Najstarsza cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce gości od ponad 23 lat w niedzielne wieczory w Szczecinie.

Salsa, merengue, bachata, kizomba, cha cha, rumba, reggaeton, tango argentyńskie itd…
 
Mało kto wie, że Szczecin to bardzo szczególne miejsce na salsowej mapie Polski. W SCK Kontrasty odbywała się bowiem przez ponad 17 lat najstarsza cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Nie w Warszawie, nie w Krakowie, Poznaniu czy
Czytaj więcej
dodane: 27.08.2017

Kizombowy Podwieczorek

22.10.2017 niedziela g.19 

Zaczynamy od godziny 19:00 i tańczymy tylko kizombę do 21:00. Po godzinie 21:00 ciąg dalszy w postaci imprezy z muzyką latynoską  (salsa, bachata, merengue itd.)

Imprezę prowadzi Marlon

Wstęp 5 zł

Czytaj więcej
dodane: 26.08.2017

Koncert Jazz Fana: Łukasz Pawlik Quartet feat. Christoph Titz

21.10.2017 sobota g.19

 
Koncert z muzyką z płyty „Lonely Journey”. Materiał w całości skomponowany przez Łukasza Pawlika odwołuje się do estetyki brzmieniowej lat 80-tych i 90-tych XX wieku, wzbogaconej o możliwości nowoczesnej elektroniki, pozwalającej na wielopłaszczyznowe aranżacje muzyczne, w których odnaleźć można zarówno złożone formy kompozytorskie, jak i przestrzeń na spontaniczną improwizację jazzową. Całość osadzona jest w stylistyce umownie określanej jako fusion, ponieważ mamy tu do czynienia z fuzją różnych muzycznych światów w jeden, nie do końca przewidywalny muzyczny konglomerat. Bogata instrumentacja, obecność instrumentów smyczkowych,
Czytaj więcej
dodane: 25.08.2017