Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.

Znajdź nas

News

Poniżej przedstawiamy aktualne wydarzenia w 13 muzach:

Bałtyckie Biennale Sztuki Współczesnej!

9. Bałtyckie Biennale Sztuki Współczesnej – Ciemna strona księżyca
11 października 2012 – 13 stycznia 2013

 

Jako współorganizatorzy tego wydarzenia zapraszmy Was na dziewiąte już Bałtyckie Biennale Sztuki Wpsólczesnej.  Ciemna strona księżyca to międzynarodowy projekt składający się z wystawy sztuki współczesnej, programu edukacyjno-warsztatowego oraz cyklu spotkań z artystami, realizowanego we współpracy z Akademią Sztuki w Szczecinie.

Tegoroczna wystawa jest kontynuacją unikalnego projektu, jakim jest program Mare Articum (Morze Sztuk), którego celem jest prezentacja sztuki najnowszej wraz z towarzyszącym jej

Czytaj więcej
dodane: 03.10.2012

Otwarcie nowego miejsca w 13 muzach. ELEFUNK THE CLUB

Już w sobotę 6 października  zapraszamy Was na otwarcie nowego klubu w 13 muzach. ELEFUNK THE CLUB rozpocznie swoją działalność koncertem Charlie Monroe. Później imprezę rozkręci Pan Trol. Lokal będzie otwarty od poniedziałku do soboty od godziny 14:00. Do godziny 21:00 będzie można skorzystać z oferty ELEFUNK THE CAFE. Smakowite przekąski oraz niespotykane kawy i herbaty urzeką Was swoim smakiem. W czwartek piątek oraz sobotę spotkamy sie z rezydentami klubu czyli Mary Kłak, Panem Trolem oraz Rocky Belbeja.

Zapraszamy! 

Czytaj więcej
dodane: 17.09.2012